5 let s vámi

Na den přesně před pěti lety se na tomto webu objevil úplně první článek. Roztoky.com slaví narozeniny!

Roztoky.com
 

Když jsme tehdy server v "partyzánských" podmínkách připravovali, neměli jsme tušení, jak úspěšný nakonec projekt bude a do jaké podoby vyroste. Z tehdejší víceméně jednorázové akce, jejímž cílem bylo dostat ke čtenářům články, které se jaksi "nevešly" do Odrazu, jsme web postupně vypracovali do podoby zásadního roztockého elektronického média s tisíci přístupy měsíčně. A zároveň jediného soukromého média, které v novodobé roztocké historii dokázalo vytrvat tak dlouho.

Měsíčně přinášíme čtenářům v pohodlné elektronické podobě obsah časopisu Odraz, mediálně podporujeme významné roztocké kulturní akce, jako jsou veteráni či festival Zámeček. V roce 2013 se nám podařilo v pár lidech informačně pokrývat tehdejší povodně (dokonce nás citovala i Česká televize). V těch dnech jsme také zaznameli rekord v náštěvnosti, kdy nás během tří dnů otevřelo na 37 tis. návštěvníků. Pravidelně se nám daří přinášet online volební zpravodajství. Roztoky.com ale hlavně představuje životaschopnou alternativu k radničnímu Odrazu a tím přirozeně přispívá k udržování názorové a informační plurality. Což je situace takřka unikátní (přinejmenším pro obce velikostí srovnatelné v tou naší). Samozřejmě, stále je co vylepšovat a i do budoucna připravujeme řadu novinek.

Je zde nutné poděkovat všem lidem, kteří se na provozu Roztoky.com podílejí či podíleli, přispěvatelům, kteří nám posílají texty a fotografie a samozřejmě především Vám, čtenářům, bez kterých by to celé nedávalo smysl.

Tomáš Šalamon

Kam dál

Kulatá výročí roku 2016 | Stanislav Boloňský
Slovo starosty | Jan Jakob
Mistr Jan Hus | Jarmila Kučerová
Odkaz M. Jana Husa dnešku | Stanislav Boloňský
Slovo starosty | Jan Jakob

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.