Attack the Summer - nový hudební festival v Roztokách - 1. srpna

Ne 2 v jednom, ne 3 v jednom, ne 4 v jednom,

ale 8 kapel v jednom dni!

1. srpna 2015 v areálu žalovského hřiště v Roztokách!

Attack the Summer

1. srpna 2015 ožijí Roztoky u Prahy hudebním festivalem, během kterého se představí celkem 8 kapel, které zahrají pro vaší letní hudební žízeň. Kapely jako Skywalker, Attack the Hero, Suffocate With your Fame nebo lokální Kosa Vostra jsou všechny zběhlé v koncertování a věříme, že si na festivalu najde každý alespoň jednu kapelu, která se mu zalíbí. Obzvlášť když například Way of Changes přijedou kvůli Attack the Summer až ze Švýcarska!

Festival je pořádán, jak již název napovídá kapelou Attack the Hero. Je neziskový a hlavním cílem je oživit horký prostředek léta v žalovském areálu. K tomu poslouží nejen hudba, ale i doprovodný program jako například fotbálek s kapelami, workshop výrobců longboardů nebo grilování a míchané drinky z hospody Bernard-in, která se na festivalu přímo podílí.

Takže 1. srpna na viděnou v areálu žalovského hřiště vedle hospody Bernard – in. Vstupné je dobrovolné – v areálu bude mimo merchandise jednotlivých kapel možné zakoupit také placky samotného festivalu a tím nás jako pořadatele podpořit.

Petr & Attack the Hero

http://www.attackthehero.com

Roztoky.com je mediálním partnerem festivalu Attack the Summer.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.