Čarodějnice 2015 - poděkování

Letošní Čarodějnice na Žalovském hřišti se konaly v pátek 24. 4. a počasí nám opět přálo. Dětí, které si přišly zasoutěžit, bylo opravdu hodně. V minulých letech se jejich počet pohyboval okolo 250, ale letos zde bylo skoro o 150 dětí více. Což vysvětluje fronty u jednotlivých stanovišť. Tímto se omlouváme a děkujeme za trpělivost a zároveň slibujeme, že se na příští rok připravíme a budeme počítat s větším náporem. Je vidět, že počet dětí v předškolním věku a dětí na 1. stupni ZŠ v Roztokách znatelně roste.

Živo bylo také u hudby, kde děti dostaly prostor si zatančit a vydovádět se. O velmi příjemné zpestření programu se postaraly svým vystoupením děti z MŠ Spěšného a Aerobik paní Kořínkové v tanečním duchu a děti z ABC Academy nám zazpívaly a zarecitovaly v anglickém jazyce. Všichni byli naprosto úžasní. Děkujeme. Děti u nás vystupují pravidelně, ale letošní program byl obohacen i Roztockými poupaty. Prý oficiální název je Odkvetlá, ale kdo je viděl, s tím určitě nesouhlasí. Jejich vystoupení bylo strhující, samozřejmě v rytmu Michala Davida a skupina ABBA - to se rozumí. Po setmění v programu vystoupil i nový majitel restaurace pan Procházka a předvedl nám barmanskou fire show. Žongloval se zapálenými lahvemi a byla to také moc pěkná podívaná. Po 21. hodině skončila diskotéková hudba a už se pokračovalo pouze u ohně za velmi příjemné atmosféry, ke které pomohly kytary a zpěv. Na kytary hráli pánové Jiří Vacek, Jaromír Jungwirth a Jiří Blažek mladší. To bylo naprosto famózní. Dovolte, abych touto cestou poděkovala všem našim sponzorům, bez kterých by se tato akce nemohla uskutečnit.

Za finanční podporu děkujeme: městu Roztoky, panu Houserovi (společnost Autohouser), panu Šindelářovi (společnosti PRO-SIN), panu Pohlovi (stavební firma POHL), panu Šnajdrovi (společnost EuroClean), panu Zrůbkovi (Řeznictví Zrůbek), paní Černické (Interiér Del'Art), panu Procházkovi (Autoservis PROKOS), panu Těšíkovi (společnost Renova), paní Mülbergerové(Cafe Del Rio).

Za sladké odměny pro vaše děti děkujeme: panu Bohatému (Immocarservice), panu Čermákovi (Autoservis Čermák), panu Stopkovi (Premium Outlet Stopka), rodině Pastyříkových, panu Zímovi (Autoservis Zíma), paní Trmalové (ViaVestra), společnosti ABC Academy Preschool.

Za krásné ceny do stánku splněných přání děkujeme: Hračky - od paní Maixnerové (papírnictví Vlastimil Cyrani) a Vikinky Dostálové.

Za další hodnotné ceny panu Líbalovi (NokianTyres), Autu Šídlo, panu Pyškovi (Roztocká VINOTÉKA), paní Čabelkové (DARY PŘÍRODY), panu Mϋllerovi (Domácí potřeby Žalov), Restauraci a penzionu U Koruny, Lékárně Roztoky paní Svobodové, paní Buštové (Dětský klub Pohádka), paní Lainové (Magdala), panu Gottschalkovi (Domácí potřeby Roztoky), Floralu - květinářství u Kláry, paní Růžičkové (Textil), paní Pírkové (NIKÍ'S FASHION), panu Frýbortovi (Chovatelské potřeby), MUDr. Trefnému (Stomatologická ordinace), kavárně Kofííí - Nádražní. 

Děkujeme za pomoc s realizací: Sboru dobrovolných hasičů pod vedením pana Šmída, Technickým službám pod vedením pana Sládka, TJ Sokol Roztoky, paní Mirce Lešnerové, paní Slancové, panu Růžičkovi, panu Procházkovi z restaurace BERNARD-IN. Mateřským školkám Přemyslovská, Havlíčkova, Spěšného, ABC Academy a dětskému centru Žirafa děkujeme za výrobu krásných čarodějnic.

Hlavní poděkování si zaslouží organizátoři soutěží pod dohledem paní Cihlářové a pana Blažka staršího: Blažek Jiří ml., Mojžíš Marcel, Jonáš Pavel, Hrubá Monika, Kosíková Denisa, Kosíková Martina, Polívková Markéta, Bělohlávek Tomáš, Vavřín Matyáš, Lešnerová Eva, Šmol Vilda, Roškotová Hana, Caithamlová Aneta, Uvarovová Nela, Turek Matěj, Glamur Matěj, Krajinová Kateřina, Běhounková Eliška, Juráčková Monika.

Jedno tradičně oblíbené soutěžní místo zajišťovali roztočtí hasiči a další Auto Šídlo. I jim patří poděkování.

Další frekventovaná stanoviště zajišťovali: Jiřina a Jaromír Roškotovi, Hojsáková Monika, Pohlová Helena, Matysová Michaela, Bílková Bohdana, Blažková Dana a Čížková Pavlína.

Doufáme, že se Čarodějnice líbily a že jste si vy a vaše děti užili příjemné odpoledne. Naší odměnou je radost dětí a spokojenost rodičů. Zároveň se omlouváme za zvýšený provoz a ruch v okolí hřiště, zejména ve večerních hodinách.

Za spolek Čarodějnic
Eva Uvarovová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.