Diskuse s Václavem Klausem ml. zaplnila sál roztocké školy

Roztocká ODS už několik let pravidelně zve do Roztok zajímavé osobnosti a pořádá s nimi diskusní večery na aktuální témata. Stále rostoucí účast nás baví a těší. Tentokrát jsme celkem očekávali zájem, ale to, že 15. září úplně zaplníme malý sál roztocké základní školy při diskusi s Václavem Klausem ml., považujeme za veliký úspěch.

Tématem diskuse bylo školství. Nezanedbatelná část debaty se věnovala inkluzi, ale hovořilo se i o financování, o učňovském školství, maturitách a dalších oblastech. Zapojil se i  druhý host, Martin Kupka, kandidát ODS na hejtmana Středočeského kraje. Jediné, co mě trochu mrzelo, bylo řečníkovi až příliš nakloněné publikum, které vygenerovalo na můj vkus málo oponentních názorů. Vyhrocenější konflikt by jinak skvělé debatě slušel.

Každopádně mi přijde povzbudivé, že v době, kdy se voliči nechávají koupit za koblihu a politici se při volební kampani ztrapňují pitvořením při různých rádoby zábavných akcích, najde se dost lidí, kteří jsou ochotni přijít na diskusi a řešit tam záležitosti, jež je pálí. My v roztocké ODS věříme, že jde o  jedinou správnou cestu, jak dělat autentickou politiku, a  budeme v  tom pokračovat. Diskutovat lokální i celostátní témata s námi může přijít kdokoli každý měsíc na naše pravidelné schůzky a samozřejmě do  Roztok plánujeme v  budoucnu přivést i další zajímavé hosty, kteří mají co říci.

Tomáš Šalamon

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Český Donald Trump o školství | Stanislav Boloňský
Přes překážky | Jaroslav Huk
Slibem neurazíš? | Stanislav Boloňský
P+R = Roztoky? | Michael Bernát

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.