Festival Zámeček 2018

Již po osmé se 2.6.2018 v krásných prostorách malebné zámecké zahrady v Roztokách u Prahy koná letní festival Zámeček. Od pravého poledne do pozdního večera se návštěvníkům představí více hudebních uskupení a divadel. Vstupné je dobrovolné.  

Hvězdami večera jsou kapely Timudej, která se pohybuje na rozhraní více hudebních stylů počínaje odnožemi world music, balkánských rytmů, přes elektroswing či ska a Romba s lidově balkánským repertoárem.

Nejen pro dětského diváka je tu hudební parta usmrkánků z Divadla rozmanitostí v Mostě, kteří si říkají Nedloubej se v nose. Dále Vás zveme na přestavení Swingující marionety, které zpívají staré swingové písničky ze 30 let, pod vedením herce a loutkaře Pavla Vangeliho.

Uvidíte také Callhouse Theory Trio hrající ve svých úpravách klasiku, folk či funky. „Parádní mejdan“ - tak můžeme charakterizovat dj set producenta a hudebníka Mikkima, který hraje našlápnutý bass music okořeněný ragga prvky, junglu a drum and bassu.

V doprovodné části programu se malí a velcí návštěvníci opět mohou těšit na jógu smíchu, mini školu pletení košíků, workshop animace, výtvarnou dílnu, ukázky hasičské techniky, exhibici mistrů taekwon-do a nebudou chybět ani oblíbená divadla Fígl a Kvítko. Pro ty aktivnější je připraven adrenalin park, šermíři a deskové hry.

Představení v angličtině pro vás mají připravené děti z ABC Academy, dále si můžete poslechnout flétnový kroužek a Komorní smyčcový orchestr.

Občerstvení pro návštěvníky festivalu budou obstarávat stánky s pivem, limonádami, s výbornými domácími koláči či masnou a vegetariánskou kuchyní.

Zámeček 2018 pořádají nadšenci se zájmového spolku RR, z.s., s podporou města Roztoky a Středočeského muzea.

Zámeček 2018

Roztoky.com je mediálním partnerem festivalu Zámeček 2018

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.