Fotbal

Vážení sportovní přátelé,

právě nám skončila další fotbalová sezona. Všechna naše mužstva dokázala skončit na předních místech svých soutěží.

„A“ mužstvo

III.třída Praha-západ

4.místo

„B“ mužstvo

IV.třída Praha-západ

2.místo

Dorost

I.A třída Středočeského kraje

2.místo

Starší žáci

Okresní přebor Praha-západ

3.místo

Mladší žáci

Okresní přebor Praha-západ

4.místo

Starší přípravka

Okresní přebor Praha-západ

3.místo

Mladší přípravka

Okresní přebor Praha-západ

2.místo

To je pro náš oddíl velkým úspěchem a hlavně závazkem a příslibem do budoucna. Bohužel, a to je asi jediná vada na kráse, se nikomu nepodařilo obsadit první místo a postoupit do vyšší soutěže. Nevadí, zkusíme příští rok znovu. Důležité je, že máme obsazeny všechny čtyři kategorie přípravek a žáků a také děti v minipřípravce. Ty se na svojí první příležitost v mistrovských zápasech teprve chystají.

Samostatně bych chtěl vyzdvihnout družstvo dorostu, které obsadilo 2. místo v nejvyšší soutěži, která se v současné době v Roztokách hraje.

Po loňském postupu dokázali i v letošním roce, že se sešli nejenom výborní fotbalisté, ale i skvělá parta, samozřejmě i výborní trenéři. Jejich bilance za uplynulé 2 sezóny je 46 zápasů, 38 výher, 4 remízy, 4 porážky. Z toho doma neprohráli ani jednou. To je pro Roztoky a nejenom pro ně naprosto výjimečná bilance, kterou se jen tak někdy nepodaří překonat. Těší nás a doufáme, že budou ve stejných výkonech a se stejným zaujetím pokračovat i v kategorii dospělých. Rozhodně bych to jim i nám, fanouškům, ze srdce přál.

Sezonu jsme minulý týden zakončili tradiční Dokopnou, na které nám večer zahrála skupina TYP. Bylo to důstojné zakončení celé soutěžní sezony.

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, trenérům, činovníkům i dalším dobrovolníkům, kteří se o hladký průběh letošní sezony zasloužili.

Všem sponzorům za finanční i věcné příspěvky, bez kterých bychom těžko mohli fungovat, městu Roztoky za celkovou, hlavně finanční, podporu, místnímu Sokolu za výbornou spolupráci a rodičům (hlavně maminkám), kteří k nám své děti dávají, pomáhají s dopravou, fandí a starají se o dobrou pohodu svých ratolestí.

Chtěl bych pozvat všechny děti, které by chtěly hrát fotbal, ať neváhají, přijdou na hřiště a určitě se pro ně místo v nějakém týmu najde.

Na závěr prosba. Všichni, kdo mohou nebo by chtěli finančně přispět na roztocký fotbal, jsou vítáni. Mít a starat se o sedm mužstev není rozhodně žádná levná záležitost.

Apeluji především na roztocké firmy a podnikatele, nabídneme jim místo pro reklamu na hřišti, dresech. Jezdíme a jezdí k nám mužstva ze Středočeského kraje, takže to není záležitost pouze našeho okresu. Každá pomoc je vítaná.

Děkuji a přeji všem hezké prázdniny a minimálně stejně úspěšnou příští sezonu.

Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

SK Roztoky, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Roztockému fotbalu se daří | Tomáš Novotný
Vážení fanoušci | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.