Letní tábor rodičů s dětmi 2014... ...S Ferdou, Pytlíkem a Beruškou

V sobotu 21. července začínal první ze dvou turnusů chatového letního tábora rodičů s dětmi. Letošní tábor byl s Ferdou a jeho kamarády z  louky. Rozdělili jsme se do tří družstev, vyrobili vlajky a nacvičili bojové pokřiky, kterými jsme každý den zahajovali a zakončovali. Všechny děti si pak za pomoci rodičů vyrobily bodovník - pytlík, do kterého po celý týden sbíraly body – letos plastové kytičky.

Dopoledne jsme vyráběli a cvičili. Každý večer nám před chaloupkami svítily skleněné lucerničky, a v chatičkách všem dětem během týdne přibyl vlastnoručně vyrobený brouček z vatovek,  originální šátek, keramický domeček a zvonkohru. Namalovali jsme si i hezké. Rodiče si při večerní dílničce vytvořili z papírových pytlíčků od čajů krásné ozdoby.

Tábor s Ferdou a jeho kamarády

Odpolední programy byly sportovní. Stihli jsme šestiboj – soutěž družstev, 2 pohádkové lesy, cestu na poštu i Olympiádu se startovními čísly. A na závěr týdne i velmi oblíbenou Pouť. V lese bylo připraveno plno úkolů, za které děti dostávaly body, které pak ve směnárně vyměnily za táborové peníze a mohly nakupovat v krámku. 

Ani po večeři program nekončil. Denně se cvičilo a tančilo na hudbu. Stihli jsme i táboráky s opékáním hadů a buřtů. Nechyběla ani Stezka odvahy. Nejdříve šly po setmění samy děti. Po svítících koulí došly až k Ferdovi, který pro ně měl svítící odměnu. A když byla úplná tma a všechny děti spaly, vydali se do lesa i rodiče.

Týden nám rychle utekl a už tu byl závěrečný večer. Rozdali jsme celotáborové diplomy, perníkové medaile, dárečky a nakonec jsme spočítali body, abychom věděli kdo vyhrál.

Těším se na setkání s Vámi na kurzech a akcích STUDIA NEPOSEDNÁ PASTELKA (pro rodiče a děti: Gymbaly, Výtvarka, Pilates. Jen pro děti: Sporťáček, Předškolák, Dramaťák) na cvičeních v TJ Sokol Roztoky (cvičení rodičů s dětmi, předškolní děti a míčeové hry). Informace najdete na webových stránkách.

Nejbližší společná akce bude dopolední SOKOLENÍ v neděli 14. září v areálu TJ SOKOL Roztoky.

Martina Sasková
www.neposedna-pastelka.wz.cz
www.sokroz.cz

Cvičení Neposedná pastelka

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.