Marika Singers v jarním

V průběhu jara čeká vokální skupinu Marika Singers žánrově pestrá vystoupení. Na konci dubna byla pozvána na slavnostní vernisáž na vlašimském zámku, v průběhu května se zase například vypraví do Sadské na otvírání festivalu Sadská dětem. Ovšem vrcholem letošní jarní sezony budou dva velké koncerty v tradičních lokalitách.

Již na začátku června, 7. 6. od 19 hodin, Marika Singers vystoupí před svým domácím publikem. V sále hotelu Academic zazní interpretace světoznámých hitů od švédské kapely ABBA. Pohledný mužský oktet Voices, zpěváci i všichni hudebníci vám přednesou osobité pojetí jejích světoznámých hitů. Jedná se o písně, které jsou nabité radostí, taneční náladou, sluncem. Zkrátka, po koncertu bude mít každý pocit, že léto je již všude kolem nás. Ve stejném duchu se ponese také pražský koncert, který se uskuteční 21. 6. od 19 hodin v kostele ČCE v Korunní ulici v Praze 2.

ABBA dokázala oslovit miliony posluchačů na celém světě a navždy se zapsat do dějin jako hvězda první velikosti. Na koncertě Marika Singers možná nepotkáte současné hvězdy hudebního světa, ale možná ty budoucí...

Barbora Kohoutová
www.marikasingers.cz

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.