Milý Ježíšku,

rok se s rokem sešel, Vánoce se blíží a já vzpomínám na loňské dárky, které jsem od tebe dostal. Moc mě potěšily a proto jsem se rozhodl napsat ti i letos. Celý rok jsem se snažil být hodný, pomáhat a dělat lidem radost. Klidně se zeptej tatínků, maminek, babiček, dědečků, a hlavně dětí!!!

Dlouho jsem si lámal hlavu nad tím, co si letos přát. Opravdu bych potřeboval dům. Ale vím, že to je na tebe asi moc, vid? Jinak toho není mnoho:

papírové utěrky toaletní papír euroobaly ( igelitové A4) obálky všech velikostí

propisky

přípravky proti šatním molům velké černé igelitové pytle čajové svíčky

izolepy

papírové lepicí pásky kobercové pásky látkové utěrky

Uf, tak to je všechno:) Dárky mi můžeš přinést 23. 12. 2011 na Živé Jesličky. Dej je, prosím, do koše k jesličkám, jo? On je tam jinak docela šrumec. Kdybys to nestihl na Jesličky, tak to vůbec nevadí. Já vím, že máš hodně práce. Můžeš mi je donést kdykoliv do mého ateliéru.

Děkuji Tvůj ROZTOČ PS: Kdyby sis nevěděl s něčím rady, klidně se mě zeptej. Můj telefon je 777142632 nebo pošli e-mail na klubdarcu@roztoc.cz. Každý z dárků mě moc potěší a pomůže mi.

Adventní a vánoční čas v Roztoči

Všem čtenářům přejeme klidný adventní čas a požehnané Vánoce. Srdečně zveme na všechny prosincové akce našeho sdružení.

Adventní koncerty duchovní hudby

13. prosince 2011 od 18:00

v kostele sv. J. Křtitele na Prádle v Praze 18. prosince 2011 od 18:00

v kostele sv. Václava na Suchdole

Již tradiční koncerty, které připravuj e sbor Local Vocal pod vedením Martina Šmída. Zazní díla autorů Johann Pachelbel, Hans Leo Hassler, Adam Michna z Otra-dovic, J. Arcadelt a písně z kancionálů.

Ten vánoční čas

21. prosince 2011 od 19:00 v ateliéru Roztoč, budova školní jídelny, 1. patro. Stínové divadlo pro celou rodinu. Starodávné kouzlo Vánoc ožívá v písních a obrazech.

Vstupné děti 40,- členové 30,- dospělí 50,- členové 40,-.

Živé Jesličky

23. prosince 2011 17:00

zahrada roztocké školy (17:00), louka u kostela sv. Jana Křtitele (17:30)

Vánoční setkání s hudbou a obrazy. Můžete spatřit zvěstování Panny Marie, andělský sbor i pasáčky u ohně. Průvodem se zpěvy přejdeme ke kostelu sv. Jana Křtitele, kde se společně pokloníme Ježíškovi. Po závěrečném vinšování si každý může odnést živé světlo betlémské a zahřát se na cestu teplým čajem. Také letos chystáme před Jesličkami výtvarné a hudební dílny. Budeme rádi, pokud se k nám připojíte. Termíny dílen budou upřesněny, najdete je na webu www.roztoc.cz a na plakátovacích plochách.

Těšíme se na setkání s vámi.

Za sdružení Roztoč
Jitka Čechová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.