Na kole dětem v Roztokách

K pelotonu se připojili i žáci roztocké základky a muzejníci - děkujeme!!!

Něco málo po desáté hodině, o pár minut dříve než říkal itinerář, dorazil na nádvoří Středočeského muzea v Roztokách téměř sedmdesátičlenný peloton charitativní tour NA KOLE DĚTEM. Do Roztok přivedl jezdce fenomenální Josef Zimovčák jedoucí na jednokole, populárním kostitřasu, v jehož sedle projel Tour de France a zúčastnil se přejezdu alpských etap Giro d´Italia a Vuelty. 

Josef Zimovčák, zakladatel a patron NA KOLE DĚTEM, převzal z rukou místostarosty Roztok Tomáše Novotného šek na 10.000 Kč, které město věnovalo na podporu dětí majících za sebou onkologickou léčbu, na pokrytí nákladů jejich rekondičních pobytů. „My, kdo máme štěstí, že jsme zdraví, musíme pomáhat těm, kdo ho mají méně," tak zní motto projektu, na který je možné přispět prostřednictvím veřejné sbírky na číslo účtu: 107-484410267/0100, nebo nákupem propagačních materiálů.

Na kole dětem

Svou podporu a sympatie akci vyjádřili i žáci ze ZŠ Roztoky v čele s ředitelem školy Petrem Bezděkou a třídním učitelem. Své zastoupení má v pelotonu i muzeum - reprezentuje jej Marcela Šášinková a Petr Vágner, jeden zkušenější cyklista než druhý. Všichni společně v 11:15 vyrazili za zdoláním dalších etapových kilometrů. Dnes by měli jezdci dorazit do lázní Mšené, kde jsou očekáváni krátce po 17. hodině. NA KOLE DĚTEM končí 13. června v Bruntále.

TAK ŠŤASTNOU CESTU, A HLAVNĚ BEZ SILNIČNÍCH LIŠEJŮ!
Marcela Uhlíková

Na kole dětem

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.