Nabídka bydlení pro seniory nad 65 let v Lysé nad Labem

V Lysé nad Labem se dokončuje výstavba dvou nových nájemních domů pro seniory nad 65 let. Domy se jmenují Rozmarýna a Šalvěj, jeden má čtyři, druhý pět podlaží. Jsou zde byty 1+kk a 2+kk. Byty je možné v případě potřeby upravit i pro imobilní osoby. Nájem bude na dobu neurčitou v režimu regulovaného nájemného. Domy jsou nízkoenergetické a vybavené výtahy, každý byt má balkon, terasu nebo malou předzahrádku. V nejmenším bytě 1+kk (27 m2) vyjde nájemné společně se službami každý měsíc na 4300 Kč. Největší byt 2+kk (64 m2 a 31 m2 terasa) stojí měsíčně včetně poplatků necelých 9000 Kč. Senioři budou mít možnost objednat si různé zdravotní a sociální služby, které zajišťuje společnost Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, o. p. s. Tato společnost bude nabízet seniorům komplexní sociální služby a služby domácí zdravotní péče.

V případě zájmu o bydlení v sociálních nájemních bytech (první nájemníci se mohou stěhovat již letos na podzim), kontaktujte paní Chlupovou na telefonním čísle 602 222 217 nebo 226 203 710, MS development, s r.o., U Nikolajky 1085/15, Praha 5.

Miroslava Kalinová
oddělení sociální a DPS OVSV

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Podzim v Academicu | Petra Kazdová
Výměna parkovacích průkazů | Miroslava Kalinová
Oprava a omluva | Stanislav Boloňský

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Dotaz

Dobrý den,chci se zeptat zda je volný nějaký být pro seniory nad 65let v Lysé nad Labem?Děkuji S pozdravem Štěpánovicová(tel 604 617701

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.