Nohejbalový turnaj trojic v Roztokách

V neděli 12. května 2013 se odehrál jeden z největších nohejbalových turnajů PokerStars.net nohec cup 2013.

Klání se odehrálo na pěti kurtech místního Sokola v Roztokách u Prahy. Turnaj byl rozdělen do dvou výkonnostních skupin na neregistrované a registrované hráče. Díky herně PokerStars.net se hráči mohli těšit na celkovou dotaci 20 000 Kč.

Hodně nás napínalo počasí. Ještě v sobotu večer jsme upravovali kurty po dlouhém dešti a doufali, že už pršet nebude. Počasí k nám nakonec bylo milostivé a dopřálo nám skoro slunečný den, sdělil naší redakci pořadatel turnaje Marek Slaběňák. Do turnaje bylo přihlášeno 40 trojic, ale pár týmů se nakonec omluvilo.

V 9 hodin ráno byl turnaj zahájen. Nejdříve kvalifikační skupiny, ze kterých do pavouka postupovaly vždy první dva a ostatní měly možnost nastoupit do turnaje útěchy.

V amatérech bylo k vidění pár tuhých bojů. Pozornost přitahoval zejména tým Dolní Beřkovice. Jeho hráči by se asi neztratili ani v nějaké nižší soutěži ČNS. Po vyřazovacích bojích se do finále dostal tým Kralupy právě proti Dolním Beřkovicím. Asi po nejnapínavějším zápase dne se z vítězství 2:1 na sety radovali hráči Dolních Beřkovic. V boji o třetí místo porazila Pískovna tým Wasabi.

V profících bylo favoritů víc. K jedněm z nich patřil i tým Pokerman.cz. Bohužel nejdříve se zranil Michal Doucek a po té i Jan Kaiser a Pokerman.cz musel vzdát boj o finále. Do toho se dostali Tukánci v čele s Martinem Padělkem a Nespeky, které táhl extraligový hráč David Kačírek. Zkušenosti z extraligových klání nakonec zvítězily a tým z Nespek se mohl radovat z vítězství.

Závěrem chceme poděkovat všem účastníkům a hlavně herně PokerStars.net, která se zasloužila nejen o tento turnaj. Už druhým rokem sponzoruje nejlepší české nohejbalové oddíly... Nohejbal Modřice, Karlovy Vary, Šacung, Čelákovice. PokerStars.net je i generálním partnerem největších turnajů Poslední smeč, Šacung a Mistrovství České republiky trojic i dvojic! Těšit se můžete ještě na jeden turnaj PokerStars.net, kde celková dotace bude činit úctyhodných 40 000 Kč a bude opět rozdělen na amatéry a registrované.

O tomto turnaji budeme včas informovat.

Generální partner - PokerStars.net.

Partneři - Lucky Luciano (pizza restaurant Holešovice), Biters (energy žvýkačky).

Mediální partneři - Pokerman.cz (vše o pokeru), nohecmagazin.cz (vše o nohejbalu)

za přadatele nohejbalový oddíl Sokola Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.