Nový majitel dětského střediska

Vážení občané města Roztoky, vážení rodiče, již několik let funguje ve Vašem městě zdravotnické zařízení poskytující pediatrickou péči. V současné chvíli se po zralé úvaze rozhodl majitel dětského střediska využít možnosti prodeje, a tím umožnit rozšíření poskytovaných služeb v rámci péče o děti.

Aktuálním majitelem střediska se stala společnost Česká zdravotnická a.s., která poskytuje v rámci svých pracovišť služby v oboru gynekologie a stomatologie. Společnost je součástí holdingu zastřešujícího široké spektrum zdravotní péče na území hlavního města Praha.

Hlavním záměrem nového majitele je stávající stav stabilizovat a poskytovat profesionální zdravotní služby s vlídným přístupem. Dále pak v těsné spolupráci s MÚ Roztoky pracoviště rozvíjet. Základním předpokladem podobných úvah je kvalitní personální obsazení poskytující dlouhodobě uspokojivou péči, což Vám aktuálně můžeme přislíbit i pro následující období.

Pevně věříme, že vstup České zdravotnické a.s. do dětského střediska bude pro Roztoky přínosem a ve velmi krátké době budete moci sami posoudit pozitivní vývoj.

Za Českou zdravotnickou a.s.

Klára Margarisová
projektový manažer

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.