Poděkování za Den dětí a seniorů

Již popáté jsme oslavili na louce před městským úřadem Den dětí a seniorů. K zasloužilým dobrovolníkům z řad občanů, členů sociální komise a „děvčat" ze Svazu postižených civilizačními chorobami letos přibyli i skauti, kteří učili děti střílet z kuše. Velký úspěch stejně jako loni sklidila taneční skupina roztockých žen Odkvetlá poupata a dětská vystoupení skupiny Po špičkách.

Velký dík patří záchranáři Michalu Černému, který jako každý rok měřil zájemcům tlak, tep a hladinu cukru v krvi, a manželům Laštovkovým, kteří nás opět přijeli rozveselit s poníky a dalšími zvířecími kamarády. Dobrovolní hasiči asistovali již zkušeným dětem při „hašení" domečku.

Každým rokem mám stále větší radost z přibývajícího počtu účastníků z řad dětí, seniorů i rodičů. Počet babiček a dědečků byl letos opravdu rekordní. Se zájmem sledovali vystoupení a vesele pobíhající děti. Ti, kteří mohli, opět skvěle pomáhali dětem s překonáváním nachystaných úkolů. Vám, milé dámy, patří ten největší dík. Vytvářely jste dětem laskavou a trpělivou atmosféru, díky které s radostí zdolávaly všechny překážky!

Marie Šlancarová
předsedkyně zdravotní a sociální komise

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.