Pozvání na jarní zápasy aneb Slavoj Houslice v Roztokách

Vážení příznivci fotbalu,

právě začíná jarní část fotbalové sezóny 2011/2012. Chtěl bych vás proto pozvat na jarní zápasy našich mužstev. Data jejich konání si můžete přečíst na našich webových stránkách (www.skroztoky.cz), na informační tabuli, na plakátovacích plochách MÚ Roztoky.

Podzimní výsledky všech našich mužstev nasvědčují, že na jaře bude rozhodně o co hrát.

A mužstvo se po podzimní sezóně drží na čtvrtém místě III. třídy. Pro jaro to znamená jasný cíl. Pokusit se dosáhnout na místo druhé, ze kterého by se za příznivé shody okolností dalo postoupit do II. třídy. První místo jistě nepustí tým Zbuzan.

B mužstvo nás příjemně překvapilo hojnou účastí na zápasech i docela slušnými výkony. Při trochu větším štěstí jsme mohli figurovat v klidném středu tabulky. Na jaře bude jistě lépe. Dorost pokračoval ve velmi dobrých výkonech z konce uplynulé sezony a svoji soutěž bez porážky vede. Přejme jim, aby se na jaře dařilo stejně dobře a aby postoupili do vyšší soutěže.

Starším žákům se také výsledkově daří. Drží se v popředí tabulky a předvádějí velice solidní výkony.

Mladší žáci mají přece jen soupeře věkově starší, přesto se snaží předvádět pohledný kombinační fotbal. Moc bodů zatím neposbírali, na jaře ovšem doufáme ve zlepšení i v tomto směru.

Nově založená mladší přípravka se ze začátku pouze rozkoukávala, pro mnohé její hráče bylo všechno vůbec poprvé. Její výkony se však postupně zlepšovaly a již jsme dosáhli

i několika vítězství. Takže pro jaro určitě příjemné očekávání a hlavně světlá budoucnost pro roztocký fotbal.

Na hřišti máme nový chodník ke kabinám, pergolu, světelnou tabuli, doplněné sedačky pro diváky apod.

Na závěr letošní jarní sezóny nás čeká jedna velice významná událost. V sobotu 23. 6. 2012 proběhnou na fotbalovém hřišti oslavy u příležitosti 100 let založení fotbalu v Roztokách. Máme připravený bohatý sportovní a kulturní program, ze kterého bych snad mohl prozradit zápas s mužstvem Slavoj Houslice z Okresního přeboru a večerní koncert skupiny TYP. Samozřejmě proběhne ještě spousta dalších akcí. O všem vás budeme informovat na plakátech, na stránkách Odrazu i na webových stránkách SK Roztoky.

Ing. Tomáš Novotný
prezident SK Roztoky

 

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

SK Roztoky - fotbal | Tomáš Novotný
SK Roztoky, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Fotbal v Roztokách, jaro 2016 | Tomáš Novotný
Roztockému fotbalu se daří | Tomáš Novotný

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.