Pozvání na promenádní koncert nejen pro seniory - Zámeček 2013

V sobotu 1. června vypukne třetí ročník jedinečného společensko-kulturního setkání všech roztockých i přespolních občanů na roztockém zámku - festival Zámeček 2013.

O nezapomenutelné atmosféře, mnoha příjemných setkáních a nevšedních zážitcích prožitých během jednoho letního slunečného dne v komorní atmosféře zahrady a nádvoří roztockého zámku asi nemusím nikoho z vás, kdo jste v minulých letech festival navštívili, přesvědčovat.

Tento rok organizátoři akce - občanské sdružení RR, kterým patří za všechnu obětavou a náročnou práci velký dík - přišli s nápadem rozšířit vystoupení dalším žánrem (nejen) pro seniory. Jako zástupce sociální komise jsem se s radostí ujala realizace nápadu a ve spolupráci s panem ředitelem Šléglem, dalšími nadšenými učiteli a žáky ZUŠ Roztoky jsme se pustili do příprav.

A proto POZOR!

V pravé poledne zahájí festival Zámeček 2013 lidovými písněmi sbor ZUŠ pod vedením Aleny Pavlíkové.

Na kytaru nám zahraje Martin Lédl, vítěz první kategorie celostátní kytarové soutěže „PRAGuitarra clássica“.

Na závěr si poslechneme řadu oblíbených písní a jedno malé překvapení, které pro vás připravily děti ZUŠ.

Pro naše významné hosty - roztocké seniory a vystupující ZUŠ zdarma přichystá sladké překvapení Smetanová cukrárna a výbornou kávu či jiný vámi vybraný nápoj Agentura ProVás. O bezpečí vašeho zdraví bude pečovat Michal Černý - záchranář ASČR.

O obsluhu a realizaci vašich dalších přání se s radostí postarají členové sociální komise.

Ti z vás, kteří by rádi využili automobilovou dopravu do zámku i zpět, kontaktujte prosím Marii Šlancarovou na tel. čísle 724 544 799. Jsme pro vás k dispozici i s bezbariérovým vozem. Na tomto čísle vám ráda zodpovím i všechny další dotazy týkající se této akce. Přijďte si s námi vychutnat chvíle příjemného posezení a krásné hudby, společně si zazpívat, popovídat o všem, co vás trápí i těší u šálku dobré kávy se sladkou tečkou.

Na společně strávený čas s vámi se těší členové sociální komise.

Marie Šlancarová
předsedkyně sociální a zdravotní komise

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.