Roztocké mateřské centrum

V sobotu 5. března se roztockým mateřským centrem opět rozezněla hudba a do tělocvičny pod školní jídelnou se sešli různá zvířátka, rytíři, kovbojové, princezny a jiné pohádkové bytosti, aby si užili karnevalové odpoledne. Programem děti provázela Lenka Vyhnánková, nechyběly zábavné úkoly, soutěže o sladké ceny či výtvarná dílnička - letos motýlková. Pro dospělý doprovod bylo tradičně připraveno drobné pohoštění, čaj a káva. Na závěr akce přišla děti pozdravit opravdová princezna a zatančila si s nimi krásný taneček. Děkujeme všem malým i velkým návštěvníkům za vytvoření příjemné atmosféry, všem, kteří nám pomáhali s přípravou a propagací zábavného odpoledne, a městu Roztoky za podporu akce.

Na polovinu dubna plánujeme Bazárek dětského jarního a letního oblečení, pro bližší informace sledujte naše webové a nově i facebookové stránky.

Nově se v Rožálku můžete těšit na JÓGU PRO RODIČE s dětmi, a to každé úterý od 9 do 10 hodin, lekce jsou ideální pro rodiče s dětmi od 1,5 do 3 let. Jóga je příjemným způsobem, jak zůstat fit a přitom mít společné zážitky se svým dítětem. O více informací si pište na centrumrozalek@seznam.cz nebo volejte na číslo 773 245 147.

Nabízíme volná místa v adaptačním kroužku SLUNÍČKA. Kroužek je vhodný zejména pro děti, které se nedostaly do mateřské školy. Každé úterý od 9 do 12 hodin (po domluvě možné dříve i déle) si děti zábavnou formou vyzkoušejí, jaké je to v opravdové školce bez maminky. Těšit se mohou na společné hry, zpívání, tvoření či pohybové aktivity. Platíte vždy pouze hodiny, které odchodíte. Rezervace na kroužek je nutná.

Stále hledáme lektorku nebo lektora pro kroužek GYMBALONY. Pokud rádi cvičíte s dětmi a chcete posílit náš kolektiv, ozvěte se!

Přejeme vám příjemné jaro a těšíme se na viděnou na některé z akcí v MC Rožálek.

Za celý tým

Vendula Bromovská,
Eva Tluková a Simona Mádlová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Kam dál

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.