Roztočtí taekwondisté na soustředění v Jizbicích

Krásným a rozhodně záživným zakončením prázdnin pro naši roztockou školu Taekwon-da byla možnost strávit ho na soustředění v RS Jizbicích pod Blaníkem.

Celý týden jsme na sobě tvrdě pracovali, posilovali svou kondici a sebejistotu a ani naše psychika a vědomosti nezakrňovaly. Více jsme upevnili vztahy mezi sebou i s našimi trenéry. Ti s námi byli, jak sami říkali, velmi spokojení a s velkou radostí a ochotou nás učili každý den něco nového. Ať už se jednalo o nové obtížnější techniky, sestavy či kombinace obranných i útočných technik, které jsme použili v nejednom nácviku na skutečný boj v ringu.

Do programu soustředění byla zařazena i celotýdenní týmová soutěž zahrnující jak jinak než pohyb a zábavu, ale i podněcující naši kreativitu. Mezi disciplíny patřilo mnoho různých štafetových závodů, střelba ze vzduchovky, sestavení pokřiku naší školy, vymyšlení divadelního představení a další podobné, mnohdy úsměvné, úkoly. Také jsme v rámci večerních programů uspořádali turnaje v ping-pongu, kostkách nebo páce. A určitým způsobem relaxace, kterou si každý z nás plně zasloužil, byl, kromě volna v průběhu dne, středeční celodenní výlet do Čechtic.

Všichni jsme přesvědčení, že díky tomuto nelehkému, ale rozhodně velice prospěšnému soustředění se nám povedlo odhalit naše nejrůznější schopnosti a zjistit, jak na tom skutečně jsme. Každý z nás měl ze sebe a z práce, kterou za těchto náročných osm dní odvedl, opravdu velice dobrý pocit.

Nesmírně jsme si poslední prázdninový týden užili a tímto článkem bychom všichni chtěli moc poděkovat našim trenérům za jejich nadšení, snahu a trpělivost a za společně strávený čas se spoustou legrace, zábavy a sportovních zážitků.

Za Kwang Myong

Katka a
Matyáš Kohoutovi

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.