Skautský ples si užili děti i dospělí

Čtvrtý ročník roztockého Skautského plesu přinesl hned několik novinek. Kapela All Right Band roztancovala celou sokolovnu a zájemci o historické tance si mohli vychutnat lekci Balfolku. O žhavé půlnoční překvapení se postarala žonglérská skupina MixTrix se svojí ohňovou show. Celým večerem provázela nová moderátorská dvojice, která se svého úkolu zhostila bravurně. Inovovali jsme i nabídku občerstvení. Hosté si mohli vychutnat nové nápoje a okusit plesový guláš. 

Připravili jsme také osvědčené aktivity, které se rok od roku těší stále větší oblibě. Především jsou to hry a soutěže pro malé i velké. Skauti letos soupeřili ve vyndávání Tleskačova ježka z klece a vysílání zprávy v Morseově abecedě. Pro dospělé jsme přichystali populární pivní štafetu a tanec s tenisáky, který důkladně prověřil zručnost tančících párů. Všichni výherci obdrželi zajímavé ceny. Velkým potleskem ocenili diváci předtančení našich stálých hostů, profesionálních tanečníků.

I tento rok jsme ve spolupráci s Dětským klubem Pohádka nabídli návštěvníkům hlídání dětí v tzv. plesové školce. Zájem byl oproti minulému ročníku výrazně větší. Možná proto, že děti a mladší účastníci měli možnost užít si alespoň část plesu. Kolem desáté pak společně s doprovodem odešli do plesové školky.

Pokud jste se na letošní ples přišli podívat, doufáme, že se vám líbil, a věříme, že se sejdeme, když ne dříve, tak za rok na příštím ročníku. Děkujeme všem našim laskavým sponzorům. Jsou to: TJ Sokol Roztoky, Únětický pivovar, město Roztoky, ZŠ Roztoky, penzion Spálený mlýn, Pohl, Pekara, Warmpeace, BabyLiving, Dary přírody, Čerstvé maso, Maso Koubek, Dětský klub Pohádka, pan Holas, sestry Slehovy, MixTrix a autoservis Čermák. Děkujeme také skautkám a skautům, kteří se podíleli na přípravách plesu, a v neposlední řadě i všem účastníkům.

Fotografie z plesu si můžete prohlédnout na našich stránkách www.skautiroztoky.cz.

Lukáš Hejduk
foto: Aleš Novotný

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.