Sletový PŘEBOR předškoláků ke 150. výročí založení Sokola

V neděli 10. června 2012 to v areálu TJ Sokol Roztoky žilo závoděním. Konal se SLETOVÝ PŘEBOR PŘEDŠKOLÁKŮ, závody v atletice a míčovém trojboji pro předškolní děti. Spolu s rodiči přišlo 37 závodníků.

Při příchodu dostaly děti startovní číslo a byly “pomalovány” barvou svého družstva. Nejmladší závodníci byli narození v roce 2009 a nejstarší byli předškoláci, narození na podzim 2005.

Po zahájení závodů následovala atletika - běh na 40 m, skok z místa do dálky a hod tenisákem. Každý měl 2 pokusy. Po atletice bylo na louce “uvolňovací cvičení s hudbou”, o které se postarala cvičitelka dětského aerobiku Radka Kubánková. Na míčový trojboj jsme se přestěhovali do tělocvičny, protože začalo pršet.

Opět byla tři stanoviště, na kterých měly děti každé 10 pokusů. Házely a kopaly míče do florbalové branky a házely míče do koše. Přenosný koš nám pro tuto akci vyrobil Libor Kysela. Moc děkujeme, využijeme ho při práci s dětmi po celý rok.

Blížilo se poledne a děti již čekaly na vyhlášení výsledků. Ty nejšikovnější se dočkaly zlaté, stříbrné nebo bronzové medajle. Všechny děti dostaly za skvělé výkony při závodění diplom za reprezentaci jednoty, perníkovou medaili, kšiltovku a zvířátkový bublifuk Odměny věnovala Alice Kyselová a studio Neposedná pastelka. Závody jsme zakončili hlasitým ZDAR, ZDAR, ZDAR. Kompletní výsledky a fotografie z této akce najdete na www.sokol-roztoky.wgz.cz. Ráda bych touto cestou poděkovala rodičům za úžasnou atmosféru a podporu dětí a jmenovitě pak rozhodčím a pomocnicím ŠÁRCE ČÍŽKOVÉ, ALICI KYSELOVÉ, BLAŽENĚ ŠMÍDLOVÉ, RADCE KUBÁNKOVÉ, JITCE HERMANOVÉ a RENÁTĚ KOLÁŘOVÉ, které mi pomohly během závodů.