Tak se nám to pěkně rozhádalo

Na posledním zastupitelstvu byla nám zastupitelům sdělena novinka a to, že končí trojkoalice a bude vládnout jen dvojkoalice. TOP09 a sdružení Sakura se asi spolu dohodly a ukončily činnost s ODS a to z důvodů nám neznámých. Akorát známe tu prý poslední kapku, která vedla k vyhazovu již zmíněné strany. Já osobně jako mnoho dalších spoluobčanů ODS nemusím, ale dnes stojím za nimi, protože kolega Jandík ani pan Tomáš Šalamon nenapsali nic špatného, s čím bych nemohl souhlasit (můžete si přečíst na Roztoky.com; jeden článek se jmenuje Anticharta, napsaný dne 8. 3. 2016 a druhý napsaný 23. 3. 2016 Roztoky čůrajícího chlapečka) a ještě k tomu co napsali, tak to nepsali za ODS, ale sami za sebe. Většina zastupitelů odsoudila něco, o čem nevěděli a hlavně již zmíněnou deklaraci vůbec neznali. Ani já jsem o ni nevěděl nic a proto jsem se zdržel hlasování. Kdybych ji znal, hlasoval bych proti odmítavému stanovisku. Vážení, aby jste věděli, o čem deklarace je, budu Vám citovat Pražskou deklaraci, která byla vyhlášena v hotelu Academic spolkem Blok proti Islámu:

Pražská deklarace

Zastupitelé
Zastupitelé | ilustrační foto | CC3
  • U vědomí toho, že tisíciletá historie západní civilizace by mohla být brzy ukončena dobytím Evropy islámem i toho, že politické elity zradily, prohlašujeme my, zástupci různých evropských národů toto:
  • Nevydáme Evropu nepřátelům. Jsme připraveni se postavit na odpor politickému islámu, extrémním islámským režimům i jejich evropským kolaborantům.
  • Jsme připraveni riskovat svoje svobody, majetky a případně i životy, tak jak to činily generace před námi a jak to zavazuje nás pro budoucí generace.
  • Odmítáme se podřizovat evropské centrální vládě. Panování bruselských a globálních elit přineslo pouze bídu, nezaměstnanost, korupci, chaos a morální rozvrat. Je nejvyšší čas jej ukončit.
  • Plně respektujeme suverenitu evropských národů a právo lidu každé evropské země uspořádat své záležitosti tak, jak uzná za správné.
  • Pokládáme za posvátné právo občanů každého evropského státu hájit hranice své země i právo rozhodovat o tom, jaké migranty přijmou nebo nepřijmou do své země.
  • Odvoláváme se na naše společné evropské kořeny, tradice a hodnoty i na historická spojenectví našich národů. Jsme odhodláni společně bránit Evropu, svobodu projevu i ostatní občanské svobody a náš způsob života.

Zajímalo by mě, co je na této rezoluci tak špatného, že členové TOP09 a Sakury toto odsoudili. Kdyby bylo podle Rakušáka švýcarského občanství, pana knížete Schwarzenberga, tak tu máme muslimů (islámistů) víc než našich občanů a mešit víc než našich kostelů.

No, půjdeme dál... Po vyloučení ODS z koalice pan starosta a místostarosta Mgr. Novotný děkovali kolegovi RNDr. J. Hukovi, CSc. (není členem ODS) za velice kvalitní a dobře odvedenou práci pro naše město. Já znám pana kolegu minimálně 35 let a vím, že byl vždy velice dobrým a hlavně spolehlivým pracantem a tím pádem je škoda, že musel opustit křeslo místostarosty. Ten člověk, kterého TOP09 nominovala a také schválila na nového místostarostu, nenahradí znalostmi RNDr. J. Huka, CSc.

Není to tak dávno, co nám vládla jenom jedna strana. Dnes mi to v Roztokách připadá zrovna tak, jenom místo KSČ se tu tak snaží vládnout TOP 09 a sdružení Sakura jen tiše přihlíží a hlavně kýve na tu - jak si myslí - správnou stranu.

Upozornění: píši to sám za sebe.

Stanislav Čáslavka
předseda MO ČSSD

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.

Roztocký démon Jarda

Na co Huk šáhnul, to zvoral. To slíbil, to se nesplnilo snad nikdy.

Jakymi hlasy byl pan Huk

Jakymi hlasy byl pan Huk odvolan? Rada bych znala kdo zvedl ruku pro jeho odvolani. Kam se na nej hrabe Jakob po strance pracovitosti a ten zustava :-( Proc ti nejschopnejsi lide v Roztokach jsou v opozici? Nemohli by se ted spojit a pokusit se ziskat Sakuru? Proc to nemuze byt o lidech?

aktivní blb je horší než třídní nepřítel

čím méně pan Huk pracuje, tím lépe pro městečko

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.