konvička

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Hledíme na sebe. Ano

Kolega zastupitel Čáslavka v mistrné zkratce vystihl vše. V minulém Odrazu tak nějak vykřičel do světa své souznění s místními konvi..., eh, kolegy z ODS. Vlastně udělal takový výtah z jejich článků. Nemělo mne to překvapit, pan zastupitel tahle témata hlídá ostře. V některém z nedávných Odrazů zkritizoval i svého stranického šéfa a ministerského předsedu. Řada z nás si myslela, že partajní psaní do obecního plátku nijak zvláště nepasuje, ale což. Jestlipak to poslal panu ministerskému předsedovi do Strakovky?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Každá legrace něco stojí

Jako sršni na vetřelce či jako svobodní a nezávislí novináři na prezidenta Zemana se v minulém čísle Odrazu vrhli někteří potrefení houseři na Tomáše Šalamona. Buď nepochopili, ale spíše neakceptovali, jeho docela těžkou nadsázku v článku Anticharta z březnového čísla. Tomáš Šalamon ale jen vtipně okomentoval to, že zastupitelstvo přijalo usnesení odsuzující, že se někdo někde sešel, a vyjádřil tam demokraticky svůj názor.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Anticharta

Začátkem roku, v masopustní den, ozdobil Roztoky svou návštěvou Blok proti Islámu. Uspořádali tu mejdan v Academicu a vydali prohlášení nazvané „Pražská deklarace“. Ano, je v tom špetka dadaismu, ale což, Velká říjnová socialistická revoluce se taky odehrála v listopadu… Musím přiznat, že bych o té události neměl tušení, kdyby se věci neujal největší popularizátor konvičkovců v Roztokách, pan místostarosta Novotný a neudělal jim PR přímo na zastupitelstvu.

Syndikovat obsah