komise

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zpravodaj se vrací

Povolební vyjednávání se dá předvídat ještě hůř než hokejová liga. Ten letošní hokej mi přinesl neuvolněnou hodnost a úkol plnit roli zpravodaje z radních a zastupitelských představení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nestyďme se

V Roztokách bývalo dobrým zvykem uvádět na stránkách města u složení výborů a komisí i to, kdo tam toho kterého člověka vyslal. Není to poprvé, kdy tento údaj na stránkách města chybí. Nebyl tam ani minulé volební období. Přičítal jsem to tehdy tomu, že městu vládl nezkušený starosta a k ruce měl nezkušenou tajemnici. Dnes městu vládne zkušený starosta a k ruce má zkušeného tajemníka. A tyto údaje tam chybí znovu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Hřiště snů

Poslední dobou generuje dosti povyku kauza revitalizace dětského hřiště, jíž bych také rád věnoval pár slov. Domnívám se, že stávající hřiště zůstalo trčet koncepčně ve 20. století a řešit jej nabídnutou formou (tzv. public-private partnership) by mohlo být pro město levné a elegantní.

Syndikovat obsah