Školy

Školy, školky, kurzy, kroužky...

Nabídka kroužků a kurzů Sdružení Roztoč v roce 2017/2018

Načínáme dvacátý rok fungování v Roztokách a s přicházejícím školním rokem znovu otevíráme širokou nabídku kroužků a kurzů pro děti i dospělé. Naším cílem je umožnit tvořit a rozvíjet se těm, kdo mají zájem – nečekejte tedy u nás žádné talentové zkoušky. Naším cílem je spojovat – lidi různých schopností a talentů, profesionály s amatéry, nás všechny s místem, ve kterém žijeme.

Školní okénko

Vážení rodiče a příznivci našeho "okénka",

i v tomto roce 2017 za Vámi budeme pravidelně přicházet s naší rubrikou - Školním okénkem, která Vám bude opět každý měsíc přinášet zprávičky z našeho školního života ve škole i školní družině.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Novoroční přání Školské rady ZŠ Roztoky

V září oslovila Školská rada ZŠ Roztoky, s požehnáním nového vedení školy, rodiče a spřátelené duše školy s pobídkou, aby kdokoli, kdo může a chce, neváhal nabídnout něco ze svých schopností, dovedností, znalostí, koníčků, volného času, pracovních i nepracovních zkušeností, a obohatil tak výchovu a vzdělávání našich dětí.

Z této iniciativy vzešlo několik prvních vlaštovek, za které srdečně děkujeme:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Dárek pod stromeček

Lámete si hlavu, čím potěšit svoje milé pod stromečkem? Mnozí si na takový dárek již zvykli a tradičně jej volí každým rokem pro svoje blízké. A my jsme rádi, že máme stále co nabídnout.

Co takhle darovat možnost osobního rozvoje či vzdělávání?

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztocké mateřské centrum

Podzim v Rožálku

Na sklonku léta a během podzimních dní Mateřské centrum Rožálek opět ožilo pravidelnými kroužky: Miminky, Batolátky, Výtvarkou pro nejmenší, Flétničkou, Zumbou, Italštinou a Angličtinou pro dospělé. Otevřen byl opět "staronový" kroužek hraní Všemi smysly, na který se můžete těšit každé pondělí od 10.30 hod. Volná místa nabízíme v lekcích JÓGY PRO DĚTI.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče, tak už to zase "všecko frčí na plný pecky" - výuka, exkurze, výlety, kurzy plavání, seznamovací - adaptační program pro prvňáčky a šestáky, školení k inkluzi pro pedagogy, turistický kurz atd. Celá škola je až po střechu naplněna dětmi, takže se letos několik speciálních učeben opět změnilo na kmenové učebny tříd. V říjnu také začaly pod vedením učitelů či externistů pracovat školní kroužky. O objevných cestách s kroužkem Putování si přečtěte níže.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

V Lexiku již chystáme nabídku na rok 2017

Příprava na víceletá gymnázia

Příprava na víceletá gymnázia začne v listopadu 2016, a to v termínech čtvrtek, pátek a soboty. Čtvrtek je již obsazen. Přihlaste své děti již nyní, kapacita míst je z důvodu kvality výuky opět kapacitně omezena. Výuka poběží až do dubna 2017.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ve Václavce zase jedééém

Léto v Hlídání Václavka celkem uteklo. Užili jsme zahradu, procházky, výlet od ZOO i koupání v bazénu. Bylo otevřené takřka celé prázdniny a hlídání využili stávající i loňští klienti i jejich starší sourozenci. Což jsme moc rády!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah