mikuláš

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Měj se hezky v nebíčku!

Buli, bulisi, bléé... jééé a bééé a výskot dětí při dupání čertovského kopyta na dřevěnou podlahu se rozeznělo cele zaplněnou restaurací Tiché údolí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Mikuláš i Na Vrškách

Méně dětí než následující den na náměstí, ale tolik, že zcela zaplnily celý sál, se sešlo v sobotu 1. prosince odpoledne v restauraci Na Vrškách. Za básničky a písničky tu od Mikuláše dostaly dárky a mohly si s Mikulášem a andělem a ti statečnější i dokonce s čertem i zatancovat. Další sladké odměny pak získaly v soutěži, kdo nejrychleji pozná podle písničky večerníček. Největší poděkování patří panu Stanislavu Čáslavkovi, který celý večer vymyslel, zorganizoval, moderoval a spolu s hostinským panem Janem Davidem také sponzoroval.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Uspávání čertíků

V sobotu odpoledne 15. prosince se tělocvična zaplnila malými čertíčky a jejich rodiči. Pro děti jsme připravily 13 čertích úkolů.

Nejzábavnější byla cesta do pekla, kde na děti čekalo překvapení - sladký čertík a skákání na splašených zvířátkách.

Letos si děti pomalovaly peklo pekelnými plameny, do kterého pak posadily vyrobeného čertíka. Dále namotávaly čertí ocasy, házely ohnivou koulí, skládaly obličej čerta, přikládaly pod kotel aj. a snad se i vydováděly.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Mikulášská nadílka v Rožálku

Již tradičně začátkem adventního času navštěvuje rodiny, školky, spolky, náměstí a jiná místa, kde se scházejí malé děti, Mikuláš a jeho pomocníci. Nejinak tomu bylo i v Rožálku - v pátek 2. prosince se hernička mateřského centra i přilehlé tělocvičny zcela zaplnila několika desítkami dětí, rodičů a prarodičů. Pro všechny bylo připraveno drobné občerstvení, malí návštěvníci si čekání na nadílku zpříjemnili výtvarnou dílničkou, dováděním na opičí dráze a nechybělo ani oblíbené divadélko Nazdárek tety Petry.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Prosinec v roztockém sokole

V prosinci jsme měli hned několik akcí, jak pro děti, tak pro dospělé.

Hrály se mikulášské turnaje ve volejbale a stolním tenise.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah