divadlo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Princ z knížky potěšil malé diváky

Den po Mikuláši, tedy šestého prosince, uspořádal TOM Svišti ve spolupráci s Asociací TOM a Středočeským muzeem v Roztokách tradiční předvánoční divadélko.

Téměř osmdesát malých i velkých hostů si do Historického sálu Středočeského muzea přišlo poslechnout zbrusu novou pohádku z dílny Honzy Hrubce a jeho Dřevěného divadla O princi z knížky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Menflowers opět v Roztokách

Při lednové premiéře představení Menflowers Studia mladých se stalo něco, co nikdo z nás členů nečekal. V Restauraci Na Růžku bylo plno. Ale tak plno, že nestačily židle v sále a musely se brát i z restaurace, a i tak sedělo několik jedinců na stolech. A plnému sálu odpovídala i neskutečná atmosféra. Za to vše Studio mladých děkuje. Myslím, že jsme si to hraní v Roztokách opravdu užili. A užit si chceme i tu následující reprízu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Studio mladých slaví pět let

Jako by to ani nebylo skoro šest let, kdy jsem vystoupil na náměstí v Roztokách a šel si něco koupit do krámu. Před ním jsem potkal Tomáše, svého bývalého kolegu z Městského divadla v Karlových Varech. Neviděli jsme se několik let, a tak jsme na sebe překvapeně zírali. Když jsme se ujistili, že se nám to nezdá, zjistili jsme, že už nějaký ten pátek bydlíme oba v Roztokách. Jen jsme to o sobě nevěděli. Prohodili jsme ještě pár dalších slov a rozcházeli jsme se s tím, že si co nejdříve zavoláme a půjdeme spolu na pivo.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Láska je konec i začátek...

Chtěla bych poděkovat za úžasné divadelní představení, které se uskutečnilo 31. 10. v hotelu Academic. Manželé Drdovi jsou nejen skvělí hudebníci, zpěváci, ale i herci. 

Eva Akrmanová

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Eduard by to tak chtěl - premiéra

Po přibližně roce a půl si roztocké divadelní uskupení Studio mladých připravilo pro své domácí publikum další, již pátou premiéru svojí autorské hry. Tentokrát budete mít možnost ve hře Eduard by to tak chtěl nahlédnout do zákulisí divadla v pánské divadelní šatně, kde to životem tepe kolikrát víc než na samotném jevišti. Uvidíte, že často až nadpozemsky vnímané bytosti - herci - jsou také jen z masa a krve a mají své starosti.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Liduščino divadlo slaví osmnáctiny

Liduščino divadlo z Roztok společně se školním rokem ukončilo osmnáctou sezonu své divadelní pouti - divadelní sezona totiž probíhá ve stejném období jako školní docházka. Naším tématem je připomínání starých českých zvyků a tradic. Od 1. září do 31. srpna odehrajeme celkem 214 představení. Nejsevernějším místem byl Varnsdorf, nejzápadnějším Sokolov, nejjižnějším Curych a nejvýchodnějším severomoravská Orlová.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Diktovaná zábava

Je příznačné, že si místostarosta Novotný (SAKURA) v minulém Odraze bere do pera slova Jiřího Paroubka, který používal označení „pickwickovský kapitalismus“. Kolegu Novotného musím ale zklamat, protože preference ODS začínají pomalu růst, takže se liberální a libertariánské politiky v České republice ani v Roztokách nezbaví.

Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít

Vážení příznivci roztocko-žalovského divadla,

místní divadelní uskupení Studio mladých si pro vás na duben připravilo další uvedení interaktivní detektivní hry Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Boj o pípu

V pořadí již čtvrtá autorská inscenace roztockého divadelního souboru Studio mladých.

Hospodský Mojmír tvrdošíjně odmítá mít ve své hospodě „točený“. A právě v tom - a v servírovaných „lahváčích“ - vidí místní štamgasti prapůvod všech svých životních nezdarů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Studio mladých nezahálí

 

Přátelé našeho divadelního uskupení Studia mladých!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah