kroužek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Akrobatický rock-and-roll v Roztokách

Rádi bychom oslovili zájemce o sport, který v Roztokách trénujeme již třetím rokem. Během těchto tří let jsme vytvořili příjemný kolektiv, se kterým jsme dosáhli minulý rok prvních úspěchů. Letošní sezóna se stala první závodní sezónou pro náš dětský pár, který absolvoval své první závody a několik vystoupení. Vstup do roku 2012 bude závodní i pro další páry, které se vypracovaly pod naším vedením na závodní úroveň.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Keramická dílna v Rožálku

Úterní odpoledne v Rožálku jsou vyhrazena programu HRANÍ VŠEMI SMYSLY. Každé první a třetí úterý mají malí návštěvníci možnost seznámit se a pracovat s pomůckami Montessori pedagogiky.

Druhé a čtvrté úterý je pak „zasvěceno“ hlíně a glazurám - keramice.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Dýňáčci a jiné akce ve Václavce

Poslední říjnové pondělí jsme se v hojném počtu sešli ve Václavce, abychom si s klienty společně vyrobili dýňové lucerničky. Děti pilně dlabaly, maminky dohlížely a pomáhaly, dětem se ohromně líbilo, když jsme po hodině práce zhasli a všechna světýlka z dýní zazářila. Poté maminky dostaly malé občerstvení - kávu, čaj, ochutnaly dýňovou buchtu a děti nám předvedly ježčí taneček, ježčí písničku a ježčí hru. Ježek byl totiž naším tématem dva týdny v listopadu, o ježcích jsme si povídali, o nich jsme zpívali a tvořili jsme je mnoha způsoby.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Podzimní slavnost s Beruška bandem v Rožálku

S příchodem chladného počasí jsme opět pozvali děti a rodiče do tepla naší herny a přilehlé tělocvičny na Podzimní slavnost. Děti se mohly "vyřádit" při tanci, různých soutěžích s podzimní tématikou či výtvarné dílničce, rodiče si odpočinuli u kávy nebo čaje a drobného občerstvení. Celým odpolednem nás provázela Vlaďka Drdová a její Beruška Band. Děti se pod jejím vedením naučily několik nových tanečků a kdo se odvážil, nechal si na obličej namalovat barevné podzimní lístky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

SPORŤÁČEK - dopolední kroužek pro předškolní děti

Již od října probíhá v areálu TJ SOKOL ROZTOKY sportovní kroužek SPORŤÁČEK, který je určený předškolním dětem od 3 let. V průběhu celého dopoledne zde mohou děti rozvíjet své pohybové i tvůrčí dovednosti. Program pro děti je koncipován všestranně a různorodě a probíhá jak ve vnitřních prostorách TJ Sokol Roztoky, tak v přilehlém venkovním areálu. Děti zde mají dostatečný prostor k pohybu, vyřádění se pod dohledem vyškolených cvičitelek a hlavně k postupnému získávání kladného vztahu ke sportu a pohybu vůbec.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah