program

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy, p. o.

Knihovna muzea otevřena: st 8.00-12.00 a 12.30-16.30 hod. Vstupné: Výstavy, Zámek - základní 50 Kč, snížené 30 Kč, rodinné (2 dospělí + max. 4 děti) 130 Kč.

stálé expozice:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Roztoky, Zámek 1, tel. 233 029 011,

e-mail: muzeum@muzeum-roztoky.cz

Otevřeno: st-ne 10.00-18.00 hod.

V návštěvní době je otevřena kavárnička "Pro Vás".

Knihovna muzea otevřena: st 8.00-12.00 a 12.30-16.30 hod.

Vstupné: Výstavy, Zámek - základní 50 Kč, snížené 30 Kč, rodinné (2 dospělí + max. 4 děti) 130 Kč

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Městská knihovna informuje

PROGRAM NA LISTOPAD:

10. 11.

Smích - Pokud máte těžkou hlavu, tak si ji přijďte vysmát -přihlášení v knihovně nebo na spacek@roztoky.cz -začátek 18.30 (vstupné dobrovolné)

11. 11.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Středočeské muzeum v Roztokách

Stálé expozice!

Jak se jezdilo do Roztok na letní byt / Život v letovisku. Prostřednictvím vilových interiérů poznáme životní styl „lufťáků“ druhé poloviny 19. století, a to včetně prezentované dobové módy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vlaďka Drdová jde do voleb

V novodobé historii Roztok je prý moje jednočlenná kandidátka unikátní (www.roztoky.com 27.8. 2014).  Proč jsem se takto rozhodla, se dozvíte na mých webových stránkách www.vladka1.cz.

Volba pro město Roztoky a Žalov

Volte 5

  • Volba pro město (VPM) je liberální politická strana, která se zabývá pouze komunální politikou! Vznikla v červnu 1998, jako výraz přesvědčení, že základní hodnotou života je SVOBODA. Nezabývá se tedy pojmy pravice a levice, ale naslouchá všem občanům bez ohledu na jejich politickou orientaci!
  • Budeme znovu usilovat o zavedení městského rozhlasu s kamerovým systémem a napojením na Pult centrální ochrany (PCO) POLICIE. Neustálý nárůst pouliční kriminality, a povodně z r.

Volba pro město

Volba pro město (VPM) je liberální politická strana s celostátní působností, která se ovšem zabývá pouze komunální politikou! Vznikla v červnu 1998, jako výraz přesvědčení, že základní hodnotou života je SVOBODA.

Program ODS do podzimních komunálních voleb

Do komunálních voleb jsme připravili program, který je založen na stabilizaci rozpočtu, investicích do vzdělání a infrastruktury s propojením na tradiční hodnoty pravicové politiky a kulturní společnosti.

Syndikovat obsah