studio mladých

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Menflowers opět v Roztokách

Při lednové premiéře představení Menflowers Studia mladých se stalo něco, co nikdo z nás členů nečekal. V Restauraci Na Růžku bylo plno. Ale tak plno, že nestačily židle v sále a musely se brát i z restaurace, a i tak sedělo několik jedinců na stolech. A plnému sálu odpovídala i neskutečná atmosféra. Za to vše Studio mladých děkuje. Myslím, že jsme si to hraní v Roztokách opravdu užili. A užit si chceme i tu následující reprízu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Studio mladých slaví pět let

Jako by to ani nebylo skoro šest let, kdy jsem vystoupil na náměstí v Roztokách a šel si něco koupit do krámu. Před ním jsem potkal Tomáše, svého bývalého kolegu z Městského divadla v Karlových Varech. Neviděli jsme se několik let, a tak jsme na sebe překvapeně zírali. Když jsme se ujistili, že se nám to nezdá, zjistili jsme, že už nějaký ten pátek bydlíme oba v Roztokách. Jen jsme to o sobě nevěděli. Prohodili jsme ještě pár dalších slov a rozcházeli jsme se s tím, že si co nejdříve zavoláme a půjdeme spolu na pivo.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít

Vážení příznivci roztocko-žalovského divadla,

místní divadelní uskupení Studio mladých si pro vás na duben připravilo další uvedení interaktivní detektivní hry Co věděla Klára Kovalová a musela zemřít.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Boj o pípu

V pořadí již čtvrtá autorská inscenace roztockého divadelního souboru Studio mladých.

Hospodský Mojmír tvrdošíjně odmítá mít ve své hospodě „točený“. A právě v tom - a v servírovaných „lahváčích“ - vidí místní štamgasti prapůvod všech svých životních nezdarů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co věděla Klára Kovalová, že musela zemřít?

Když se detektivní konání spojí s konáním divadelním (pravda, tentokrát zcela intelektuálně humoristickým), přítomný divák onoho divadelního kusu, směřujícího programově od počáteční úkladné vraždy až ke konečnému vypátrání vraha titulní postavy (které ovšem navíc oproti všem ostatním aktérům děje nikdo nikdy neviděl do tváře), nemá jinou možn

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Premiéra se blíží!

Roztocký divadelní soubor Studio mladých uvede ve světové premiéře novou hru „Co věděla Klára Kovalová /a musela zemřít!/“. Příběh je to milý, vtipný, napínavý (protože detektivní), s mnoha překvapeními a také nástrahami na diváka. Už teď vám můžeme prozradit, že vrahem je Alois Řezníček. Ovšem pozor, může to být úplně jinak! O tom, jak se

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah