dluh

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nejkrásnější dotace pana inženýra

Člověku by se chtělo nad nepřekvapivým článkem pana inženýra Šalamona z letního dvojčísla mávnout rukou. Nepíše tam nic nového, omílá nepravdy. To, že haní své kolegy komisaře a dělá z nich klientelistickou partu, je problém jeho svědomí. Pan inženýr dokola opakuje, že má péči o veřejné peníze a o to, aby daňový poplatník netrpěl. Pan inženýr nám radí. Pan inženýr káže vodu, ale sám pije víno, a to mohutnými doušky. S obecními penězi má problém v první řadě on sám.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jasná odpověď paní Vavřínové

V minulém čísle Odrazu mě paní Vavřínová nařkla z toho, že jsem v majetkovém přiznání neuvedl nařízení exekuce. Proto jsem si nechal vyhotovit následující aktuální výpis, z kterého je zřejmé, že žádné podobné závazky nemám.

Jan Jakob
starosta města Roztoky

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nezbývá než hledat špínu

V minulém Odrazu v článku paní Olgy Vavřínové jsem byl několikrát jmenován s uváděním nepravdivých nebo zavádějících údajů týkající se mé osoby a mé rodiny. Nejsem zastáncem “ping pongu”, na stránkách Odrazu a tak jen několik faktických poznámek a vysvětlení.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Socialisté měsíčně každého Čecha okradou o 400 Kč

V posledních dnech se hojně diskutuje nad vládním plánem na ozdravení veřejných financí. Nechci rozebírat konkrétní opatření, s některými souhlasím, s některými ne. Nelze se však neohradit proti populistické blamáži, kterou zde rozvířili socialisté, zejména z ČSSD.

Syndikovat obsah