tábor

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Letní tábor rodičů s dětmi

Letní pobyty pro rodiče s dětmi jsou tradiční akce pořádané v době letních prázdnin.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vzpomínky na léto ve sdružení Roztoč

Již několikátý rok přes léto neleníme, ale pořádáme několik příměstských táborů (a jeden klasický). Letos byly tábory už čtyři. A protože jeden z nich ještě v čase uzávěrky nebyl u konce, přečíst si můžete o třech z nich.

Šest dní s cirkusem

(TÁBOR ŽONGLÉRSKÝ)

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Letní tábor dětí 2014 - Vesmír

V týdnu 16.-23. srpna pořádalo studio Neposedná pastelka 1. letní tábor dětí. Téma jsme měli Vesmír. Po příjezdu se tak ze všech dětí stali mimozemšťané, kteří se chystají navštívit planetu Zemi. Vytvořili jsme tři posádky - každou z jiné planety.

Letní tábor rodičů s dětmi 2014... ...S Ferdou, Pytlíkem a Beruškou

V sobotu 21. července začínal první ze dvou turnusů chatového letního tábora rodičů s dětmi. Letošní tábor byl s Ferdou a jeho kamarády z  louky. Rozdělili jsme se do tří družstev, vyrobili vlajky a nacvičili bojové pokřiky, kterými jsme každý den zahajovali a zakončovali. Všechny děti si pak za pomoci rodičů vyrobily bodovník - pytlík, do kterého po celý týden sbíraly body – letos plastové kytičky.

Skauti v kůži mayských válečníků

Mnozí věřili, že v roce 2012 přijde apokalypsa. Skauti z Roztok ale rozluštili tajemství mayského kalendáře a zjistili, že místo konce světa nadejde éra opětovného vzestupu mayské civilizace.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Letní tábory a přednáška v Lexiku

Pozor, změna termínu semináře Jak zvládat konflikty - mediační techniky v praxi aneb Jak se domluvit doma, v práci nebo se sousedy proběhne ve středu 11. dubna 18.00-20.00. Srdečně vás zveme, rezervujte si místo včas.

Letní tábory v Lexiku

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah