výsledky

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Volby skončily, ANO na koni, dilema ODS, relikt TOPky přežívá v Roztokách, co nás čeká?

Hlavní charakteristikou těchto voleb je rekordní počet stran, jež zasednou ve Sněmovně. To společně s vysokým výsledkem ANO vedlo k rozdrobení ostatních hlasů mezi mnoho stran, takže i výsledek lehce nad 10% se považuje za úspěch. V podstatě tomu tak je. Když se 70% dělí mezi 8 stran, aritmetiku prostě člověk neokecá.

Výsledky voleb do krajského zastupitelstva

Přinášíme vám výsledky voleb do zastupitelstva kraje, jak jsou zveřejněny na www.volby.cz.

O přízeň voličů se ve Středočeském kraji ucházelo celkem 20 stran, v zastupitelstvu kraje jich nakonec bude zastoupeno 6.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jak jsme volili v Roztokách

Základní výsledky voleb v Roztokách jsme vám přinesli ve zvláštním vydání Odrazu. Pro města a obce jsou výsledky komunálních voleb klíčové. Určují, jakým směrem se bude další čtyři roky ubírat rozvoj města, jaké budou investiční priority, kam se posune územní plánování, doprava, sociální programy, jaké možnosti získá sport a kultura atd. Proto se k výsledkům voleb v Roztokách, které ovlivní období 2014-2018, vracíme ještě podrobněji.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Analýza výsledků voleb do Zastupitelstva města Roztoky 2014

V Roztockých komunálních volbách zvítězila celkem přesvědčivě TOP09 (34,7%, 9 mandátů), následovaná Zelenými (19,1%, 4 mandáty), Sakurou (14,5%, 3 mandáty), ODS (10,8%, 2 mandáty), Volbou pro město (7,2%, 1 mandát), ČSSD (6,6%, 1 mandát) a komunisty (6,1%, 1 mandát). Jednočlenná kandidátka Vladimíry Drdové neuspěla (0,9%). (Přehled volebních výsledků naleznete zde.)

V roztockých komunálních volbách zvítězila TOP09

Volby
Volby | ilustrační foto | CC2

Konečné výsledky komunálních voleb 2014 - v Roztokách

10.-11. října 2014 proběhly komunální a senátní volby. Zvítězila v nich TOP09, následovaná Zelenými, Sakurou, ODS, Volbou pro město, ČSSD a komunisty. Jednočlenná kandidátka Vladimíry Drdové neuspěla.

Výsledky voleb do Evropského parlamentu v Roztokách

Ve dnech 23. a 24. května proběhly v ČR volby do Evropského parlamentu. Dlouhodobě očekávaná nízká volební účast v celostátním měřítku se dostavila, snad jenom ještě důrazněji, než očekávali i největší skeptici. Druhá nejnižší účast v Unii (za bezkonkurenčním Slovenskem) a pouhých 18,2 % voličů u evropských uren dokumentuje poměrně jasně, že českým občanům ve významné většině může být Evropský parlament, ne-li celá Evropská unie, víceméně ukradený.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volby do europarlamentu vyhrálo ANO, v Roztokách jako vždy jinak

Evropský parlament
Evropský parlament | ilustrační foto | mF

AKTUALIZACE 26.5.2014 0:45 V neděli 25.5.2014 ve 23:00 odtajnil statistický úřad výsledky voleb do evropského parlamentu. Celostátně vyhrálo ANO 2011, jen těsně následované TOP09 a ČSSD. Do Evropského parlamentu se dostala i Strana svobodných občanů.

Atletika TJ Sokol Roztoky - přípravka

Roztocká přípravka zakončila letošní závodní sezonu atletickým finále na dráze na Kladně. Tvrdá práce trenérů Františka Tomišky a Martiny Matasové přináší ovoce. Naši atleti se v konkurenci nejlepších družstev kraje rozhodně neztratili a byli důstojnými soupeři. Důkazem jsou výsledky a uznání od trenérů a stále vzrůstající počet zájemců o královnu sportu v Roztokách. Ačkoliv všechny čeká ta fyzicky náročnější část - zimní příprava v tělocvičně - motivace dětem nechybí a soutěživost a fyzická kondice roste.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volejbalisté TJ Sokol Roztoky naznačili vzestup vítězstvím proti Dobřichovicím

Laskyho a neprostupné bloky Michala Satrapy, toť smrtelná kombinace pro hostující družstvo. Ač se snažil trenér hostů míchat se sestavou, vždy trenér Medek s asistentem Váňou a technickým vedoucím Poláčkem našli účinnou protizbraň. Závěr zápasu se již nesl v radostném duchu a všeobecném veselí. Už druhým rokem hrajeme domácí zápasy v hale FTVS UK v Praze-Vokovicích. Ke skvělé atmosféře zápasů nám stále pomáhá skvělé publikum. Stejně jako vloni za námi fanoušci jezdí a tvoří „kotel“ s bubny a svou výbornou pozitivní energií nutí hráče ze sebe vydat maximum.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

KOMENTÁŘ: Volby 2013 - vítězům není co závidět

“A koho budeš volit ty?“, ptám se své roční dcery. Bez váhání sahá po plyšové kravičce. Dobrá volba, ta by určitě nedělala nic, což je v politice často to nejlepší, co se dělat dá. Škoda, že nekandidovala.

Syndikovat obsah