volejbal

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Muži bronzoví, ženy v TOP 6

Výsledky volejbalistů a volejbalistek v 1. třídě přeboru Středočeského kraje.

Velké poděkování sponzorům - zejména firmám Ecolifts a Sigma Consulting, městu Roztoky a fanouškům za podporu tohoto krásného sportu v Roztokách.

Tabulka muži:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volejbalová sezona 2014-2015 skončila, Roztoky slaví stříbro

Volejbalová sezona je za námi. Velký dík patří našim fanouškům za kontinuální podporu, sponzorům, městu Roztoky, ZŠ Roztoky a skvělému správci tělocvičny. To vše, spolu s posilami pro tuto sezonu, umožnilo bojovat o nejvyšší příčky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Roztocký volejbal bojuje o horní příčky

Volejbalisté TJ Sokol Roztoky vstoupili do druhé poloviny soutěže a zatím se celkem daří. Držme palce, ať se podaří udržet skvělou 2. příčku!

1.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

22

18

4

59 : 19

1831 : 1562

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volejbalový zápas v Dobříši body rozdělil

Dne 22. listopadu vyrazilo družstvo mužů do Dobříše. Zápas s e uskutečnil po krátkém soustředění na Vysočině, kde jsme (mimo jiné) zdolali vrchol Kře-mešník bez kyslíkového přístroje a letošní soustředění zaměřili kromě zvyšování VO2max také na týmového ducha.

Tabulka soutěže po 12. odehraném zápase:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volejbalisté TJ Sokol Roztoky naznačili vzestup vítězstvím proti Dobřichovicím

Laskyho a neprostupné bloky Michala Satrapy, toť smrtelná kombinace pro hostující družstvo. Ač se snažil trenér hostů míchat se sestavou, vždy trenér Medek s asistentem Váňou a technickým vedoucím Poláčkem našli účinnou protizbraň. Závěr zápasu se již nesl v radostném duchu a všeobecném veselí. Už druhým rokem hrajeme domácí zápasy v hale FTVS UK v Praze-Vokovicích. Ke skvělé atmosféře zápasů nám stále pomáhá skvělé publikum. Stejně jako vloni za námi fanoušci jezdí a tvoří „kotel“ s bubny a svou výbornou pozitivní energií nutí hráče ze sebe vydat maximum.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vstup do sezóny 2012/13 se volejbalistům podařil - také díky divákům!

Roztocký volejbal oslavil 10. výročí obnoveného mužského družstva postupem do 1. třídy krajské soutěže. Velkou změnou bylo, že se všechna utkání odehrávají místo venkovních antukových kurtů v hale. Hra je tím pádem rychlejší, dynamičtější a není takový prostor na opravu potenciálních chyb. V zápasech, kde vede jeden ze soupeřů o pět a více bodů, se velmi těžko otáčí, a tak je mnohem náročnější držet koncentraci po celý zápas.

Tabulka po první polovině sezóny 2012/2013:

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Letní soustředění družstva volejbalu žákyň 18. 8. 2012-25. 8. 2012 Hrachov

Týden, který jsme společně strávili v Hrachově, byl nad naše očekávání. Naše představy se odehrávaly v celodenních trénincích, které by nás úplně unavily, se špatným jídelníčkem a s tím, že to bude otrava a jenom dřina. Naše předtucha se ale nevyplnila.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Mistři - vítězství volejbalistů ve středočeské soutěži ročník 2011/2012!

V roce výročí 10 let obnoveného mužského volejbalu v Roztokách by se hodilo bilancovat. Volejbalová reprezentace Roztok místo statistik udeřila jasným výsledkem - vyhrála soutěž a pro nadcházející sezónu 2012/2013 postoupila do 1. třídy krajské soutěže, jejíž vítěz bude hrát případně o postup do 2. ligy. Je před námi výzva, kterou jsme se rozhodli následovat a pokusit se posunout hranice zase o kousek dál. Pod vedením kapitána Zdeňka Záhoře a letní přípravě zkonsolidujeme síly, a pokud se nám v letošním roce vyhnou zranění, můžeme myslet hodně vysoko!

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Volejbal TJ Sokol Roztoky - muži

První jarní zápas volejbalového týmu potvrdil jeho nejvyšší ambice v letošní sezoně. Za slunečného počasí, takřka letních podmínek, přivítali hráči Roztok soupeře z Vlašimi. V prvním zápasu vy-válčili místní borci poměrně jednoznačné vítězství. Drobná krize po relativně snadném vítězství přišla na domácí hráče v druhém zápasu. Po velkých chybách v útoku a mnoha nevynucených minelách v příjmu podaní se velmi těžko vraceli do zápasu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah