sběrný dvůr

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak třídíme odpad, sousedé?

Ke konci roku 2014 proběhlo, jako v posledních letech každoročně, vyhodnocení soutěže My třídíme nejlépe, kterou vyhlašuje Krajský úřad Středočeského kraje a na kterém spolupracuje společnost EKO-KOM. Tento ročník byl již 10. a soutěžilo se ve čtyřech kategoriích podle velikosti obcí.

V kategorii do 499 obyvatel byla na 3. místě obec Zichovec, na 2. místě Pavlov a na 1. místě Samopše.

V kategorii od 500 do 1999 obyvatel bylo pořadí následující: 3. Kunice, 2. Radim, 1. Davle.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jací jsme hospodáři

Když jsem se dozvěděl o záměru města směnit pozemky bývalého sběrného dvora, ke kterému náleží sklady a dílna, měl jsem za to, že jde pouze o žert. No, a ejhle - on to žert není! Viz roztocký Odraz 1/2014 str. 12 a 13.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Slovo starosty

Vážení spoluobčané, často se ptáte, jak to vypadá s chodníky v Masarykově a Jungmannově ulici a s vozovkami na Školním náměstí.

V době, kdy budete tento Odraz číst, by už měly všechny tyto opravy probíhat. Chodníky se vymění u nově opravených částí vozovek jak v Masarykově, tak v Jungmannově ulici.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Je to na nás

Technické služby našeho města vybudovaly ve spolupráci s firmou Bergr a.s. nový sběrný dvůr. Je na pohled pěkný a dostatečně velký. Každý kontejner je velmi dobře přístupný i pro vleky za auty. Po městě máme poměrně velmi dobře rozmístěny kontejnery na tříděný odpad. Ale máme tu jeden velký problém. A ten je v nás. Všiml jsem si a to určitě ne sám, že často k těmto kontejnerům jezdí lidé, kteří tam ukládají odpad, autem. A velká část z nich nedává odpad do kontejneru, ale různě kolem nich.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah