regulační plán

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Regulační plán Dubečnice

Jak již napsala Marie Šlancarová ve zprávách z městského zastupitelstva, zastupitelé schválili finální podobu regulačního plánu Dubečnice. Je to pěkný výsledek více než dvouleté práce architektů, pořizovatele a též zástupců města. Regulační plán se podařilo naprojektovat a schválit v rekordním čase, cca 6 měsíců - práce započaly fakticky v dubnu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Co bude s regulačním plánem Horní Žalov?

Spolu s memorandem o spolupráci při výstavbě VTP Žalov byla na zářijovém zastupitelstvu schválena též změna zadání RP Horní Žalov, spočívající ve vyjmutí území potřebného pro výstavby VTP a ZŠ z regulačního plánu. Následně bude městskou radou vydána výjimka ze stavební uzávěry.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

O čem jednalo červnové zastupitelstvo

Po měsíci jsme se opět se zastupiteli setkali, abychom projednali a posunuli věci v našem městě zas o kousek dál. Debata nad některými body byla jako vždy názorově pestřejší, dotazy padaly zejména kolem připomínek k regulačnímu plánu Dubečnice. Finanční příspěvek pro naší základní školu naopak schválili všichni zastupitelé jednohlasně.

Návrh územní studie Přívoz nabízí možnosti využití nejen občanům roztockého břehu

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Květnové zastupitelstvo bylo konstruktivní a neobvykle rychlé

Pozemky pod rekultivovanou skládkou Holý vrch město nekoupí. Cena je příliš vysoká.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Regulační plány

Práce na regulačních plánech nám opět trochu pokročily a je načase, abyste se do procesu jejich tvorby zapojili i vy, roztočtí občané.

ROZTOKY HORNÍ ŽALOV

ZÁSTAVBA ÚZEMÍ PŘI ULICI ZA CIHELNOU - OVĚŘOVACÍ STUDIE

INGARCHjI.FALTEJSEK ATELIER4 S.R.O. - 11/2015

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Plánovací rada, která nebyla naplánována

Ve středu 22. července 2015 odpoledne naměřili v nedalekém Husinci 39,2 °C a ve stejnou dobu zasedlo šest radních k jednání, které původně naplánováno v ročním kalendáři nebylo. Termín byl vybrán úmyslně tak, aby byl zároveň dobou, kdy má firma DGGG odevzdat a prezentovat městu územní studii na Dubečnici. To byl také logicky hlavní bod programu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Regulační plány a výstavba v Roztokách

Tímto článkem bych rád navázal na článek kolegy Zdeňka Richtera o územních plánech v dubnovém Odrazu. Jak jste si, vážení čtenáři, mohli přečíst, projednává se v současné době nový územní plán pro sídelní útvar města Roztoky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Informace z jednání zastupitelstva a rady města

O vilách rozhodne zastupitelstvo až v květnu

Velmi dlouhé jednání rady města muselo být 15. dubna rozděleno na dvě části. V té první, dopolední, odsouhlasila rada spoluúčast města na třech dotacích, o které bude usilovat z fondů Středočeského kraje.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Vše je naruby

Na svém zasedání na konci srpna schválilo roztocké zastupitelstvo pořízení regulačního plánu pro Nádražní ulici, kde se na pozemcích firmy Pohl chystá developerský projekt.

Nemíním tu rozhodnutí zastupitelstva komentovat. Jeho správnost či chybnost nepochybně zhodnotí čas. Zaujala mě však překvapivá výměna rolí zastupitelských bloků. Zástupci ODS, kteří se hrdě hlásí k pravici (a ta, jak známo, regulace principiálně odmítá), hlasovali jako jeden muž PRO regulaci.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah