setkání

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Setkání s jubilanty

Tradiční zimní setkání s nejstaršími spoluobčany Roztok a Žalova se tentokrát konalo v úterý 26. ledna 2016.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

„Staňte se solí země“

Milí sousedé,

„staňte se solí země...“ bylo hlavním mottem Evropského setkání mládeže v Praze a okolí, organizovaného komunitou Taizé. Rádi bychom vám, občanům Roztok, Žalova i přátelům z okolních obcí, poděkovali za to, že jsme se skutečně stali společně solí země a dodali tu správnou chuť, která všechny spojila, povzbudila a dodala nové síly do budoucích dnů a týdnů.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pouť důvěry - Evropské setkání mladých v Praze na přelomu roku 2014 a 2015

S odkazem na informace v minulém čísle Odrazu bychom tentokrát rádi přiblížili evropské setkání a přípravy na něj trochu konkrétněji. Pevně věříme, že necelý měsíc před vypuknutím této významné události se již dostalo do povědomí obyvatel Roztok natolik, že není třeba jej zdlouhavě představovat. Jen pro jistotu uvádíme několik základních údajů. Setkání se uskuteční v Praze od 29. prosince 2014 do 2. ledna 2015, přičemž se jej zúčastní desetitisíce mladých lidí ve věku 17-35 let ze všech koutů Evropy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Zářijové setkání mládeže CČSH

Zářijové setkání dětí a mládeže jsme si náležitě užili. Přímo v den svátku sv. Václava v neděli 28. září jsme se s novou posilou týmu bratrem Albertem vydali k soše sv. Václava na Václavském náměstí. Proto si na nás už nikdo nepřijde s otázkou, kdo to vlastně byl sv. Václav... Přece rytíř, kníže a výjimečný muž své doby.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah