jóga

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jóga nad Vltavou bude mít první výročí

Malé studio Jóga nad Vltavou v Roztokách bude v dubnu slavit první rok své existence a při té příležitosti bych ráda za celý tým lektorů poděkovala našim „věrným“ za přízeň a vytrvalost.

Pro ty z vás, kteří jste třeba o možnosti cvičení v našem studiu nevěděli, přikládám stručné informace o nabídce kurzů. Pravidelně cvičíme jógu, a to každý den, kromě pátku, v ranních (po, út, čt), ale i večerních hodinách (st). Přijít je možné kdykoli, lekce jsou přátelské i k úplným začátečníkům.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jóga Nad Vltavou v zimě

Ráda bych všem popřála klidné prožití vánočních svátků, spokojenost v novém roce - a připojuji informaci o zimním provozu studia Nad Vltavou.

Od pondělí 6. 1. 2014 - VŠECHNY KURZY JAKO OBVYKLE (jógu pro děti upřesním, budeme mít novou lektorku).

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Proč jóga Nad Vltavou

Jóga se v Roztokách cvičí už mnoho let, pod vedením různých lektorů a na různých více či méně vhodných místech. Pro pořádek dodejme, že pod pojmem „jóga“ si většina lidí představí specifický druh tělesného cvičení, tzv. ásany, avšak jóga v pravém slova smyslu zahrnuje kromě protahování a posilování těla také morální, etický a duchovní aspekt. Ty pak dohromady tvoří tak zvanou „osmidílnou stezku“. Teprve propojením všech aspektů jógy se adept posunuje po „stezce“ žádoucím směrem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah