zelení

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Byli jsme blízko aneb co by se stalo, kdyby...

Obecně nemám moc rád relativizování ve stylu, kdyby se něco udělalo tak, bylo by něco jiného jinak. Nicméně výsledek těchto voleb malé zamyšlení nabízí. Inspirací mi je velmi těsný zisk devátého mandátu pro TOP 09, a nikoli pátého zastupitele pro Stranu zelených v Roztokách. Kolik chybělo, ptáte se? Čtyři lístky pro „Zelené“. Pro dokreslení následující tabulka s vyznačenými náhradníky a vyznačením hodnot pro pořadí kandidátů (počty hlasů pro stranu vydělené pořadovým číslem).

SZ

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Strana zelených míří do opozice

Vážení spoluobčané,

rádi bychom vám v prvé řadě poděkovali za vynikající výsledek Strany zelených ve volbách. To, že nám dal svůj hlas téměř každý pátý volič, je pro nás do budoucna obrovským povzbuzením pro naše úsilí a práci v roztockém zastupitelstvu. Je však také naší nemilou povinností oznámit vám, voličům, že Strana zelených míří oproti všeobecným očekáváním do opozice.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Nejeden krok, nejedna barva

Bydlím v Roztokách teprve dva a půl roku. Tomu odpovídá moje místní „historická“ paměť. Nesoudím tedy rychle jednotlivé stavy místního života. Poznávám je ze zkušeností lidí, kteří mají zájem něco sdělovat a ve kterých cítím spřízněnou duši.

Na přání autora byl článek odstraněn. Zbytek textu naleznete v PDF.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Lži Tomáše Šalamona

V časopisu Odraz 11/2013 vyšel článek „Padesátý odstín rudé“, který se zle opírá do Strany zelených v Roztokách. O úchylce pana Šalamona provokovat svými články se čtenáři (bohužel) už přesvědčili dávno. Škoda, že mu nestačí jeho server Roztoky.com.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

O Leninovi a kolektivistických běsech

Za bolševismu se vyprávěl vtip o Leninovi. Zapnu rádio - Lenin. Otevřu noviny - Lenin. Pustím televizi - Lenin. Bojím se otevřít konzervu.

To je ovšem už dávno. Člověku se tenhle vtip minulosti ale nemohl nevybavit, když v minulém měsíci (dvou třech...) navštěvoval zastupitelstvo, městskou radu, případně četl Odraz.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Padesátý odstín rudé

I když to tak možná nebude vypadat, nemám nic proti lidem kolem zeleného hnutí, spoustu jich znám, některé mohu považovat za přátele. Co má zkušenost sahá, obvykle jde o dobré duše se zájmem o přírodu a tak vůbec. Většina to myslí upřímně.

Syndikovat obsah