Odraz 1/2014

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Když skauti tančí

Plesová sezona je v plném proudu. Přišel čas vytáhnout ze skříně sváteční boty a rozpomenout se na základní kroky a figury. Plesů je sice celá řada, ale málokterý vám nabídne takovou atmosféru jako ten skautský.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Čisté duše v „čistých” MŠ

Ráda bych se s vámi podělila o příběh, který není ničím výjimečný, jelikož se týká velké části mladých rodin, ale právě proto by vás mohl zajímat. Všednost dne - řešení všedních problémů - do korupce smočené dětské bačkůrky.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Mýty a fakta o projektu v Nádražní ulici

V posledních týdnech se rozhořela čilá diskuse o developerském projektu v Nádražní ulici. Nejen na stránkách Odrazu se objevila mnohá fakta, ale i mýty a nepřesnosti. Proto je potřeba celou věc uvést na pravou míru. Hlavním mýtem, na který bych rád upozornil hned v úvodu, je domněnka, že v této věci město nebo vedení města může rozhodovat o tom, co se na soukromém pozemku může postavit a co nesmí. Mnozí se domnívají, že máme dokonce takové pravomoci, že buď zvedneme palec nahoru a projekt posvětíme, nebo dáme palec dolů a projekt se realizovat nebude.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Fotbal

Vážení sportovní přátelé, skončila nám podzimní část fotbalové sezony 2013/2014. Skončila pro nás vcelku úspěšně, většina našich sedmi oddílů skončila v popředí svých soutěží. Nejlépe se umístili mladší žáci na prvním místě a „A“ mužstvo na místě druhém. Z předváděných výkonů všech mužstev máme radost a doufáme v úspěšné jarní pokračování. Nejvíce radosti nám ale dělá naše „mi-nipřípravka“, kam se hlásí stále další a další malí fotbalisté. V současnosti máme dvě mužstva v soutěžích Středočeského kraje.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Městská knihovna informuje

Nabízíme vám výběr z nových knih, zakoupených do městské knihovny v Roztokách v průběhu měsíce prosince 2013

Beletrie

De Lillo D. Bílý šum (román jednoho z nejuznávanějších autoru v USA je obrazem moderní konzumní společnosti)

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školní okénko

Vážení rodiče,

vítejte v novém roce 2014 v našem Školním okénku a dovolte, abych vám nejdříve za všechny pedagogické pracovníky popřála do nového roku mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v pracovním i osobním životě. Naše dnešní příspěvky se samozřejmě ještě vážou k Vánocům, tak se podívejte, jak jsme adventní čas využili a snad i přispěli k tomu, aby se nejen děti zamyslely nad pravým posláním Vánoc a vánočního období. Na čtenou v únoru se těší

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Uspávání čertíků v sokolovně

V sobotu 14. prosince odpoledne se roztocká tělocvična zaplnila malými čertíky a jejich rodiči. Po celém sále bylo připraveno 13 čertích úkolů. I letos si děti vyrobily malého čertíka, kterého si domů odnesly ve vlastnoručně pomalovaném košíčku. Po splnění úkolů na děti čekaly dvě čertice, se kterými bylo krátké čertí tancování. A Liduščino divadlo mohlo začít hrát! Díky manželům Kratinovým (fa LED ROZTOKY- výroba a prodej ledu) děti dostaly jahodovou a pomerančovou ledovou tříšť.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Jóga Nad Vltavou v zimě

Ráda bych všem popřála klidné prožití vánočních svátků, spokojenost v novém roce - a připojuji informaci o zimním provozu studia Nad Vltavou.

Od pondělí 6. 1. 2014 - VŠECHNY KURZY JAKO OBVYKLE (jógu pro děti upřesním, budeme mít novou lektorku).

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Prosincové zastupitelstvo

Zastupitelé se ke své poslední schůzi ve starém roce sešli dne 18. prosince 2013.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

(Druhé) listopadové zastupitelstvo

se sešlo k svému řádnému jednání dne 20. 11. 2013. Ačkoliv agenda nebyla extrémně rozsáhlá, vydrželi zastupitelé rokovat až téměř do půlnoci.

Odraz v roztoky.com

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah