pozemek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Městské pozemky na prodej

V minulém Odrazu mi vedení města věnovalo hned několik článků, tak budu stejně tak doufat, že se vyjádří i k článku následujícímu. Já se k vilám jistě ještě vrátím v jiném komentáři. Nyní se jedná o schválený záměr prodeje pozemku č. 2195/4 a části pozemku č. 2195/3, oba v majetku města.

Záměr prodeje pozemku

Zahrádkář sobě

Slovo starosty má přeci jen nějakou váhu, zvlášť když je to slovo úvodní a navíc v Odrazu. Proto by měl pan starosta vážit, co do něj píše a nevymýšlet si pohádky. Pro nepravidelné čtenáře si dovolím malé shrnutí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Školky versus zahrádkáři

Výstavba školek byla a ještě nějakou dobu bude v Roztokách velkým tématem. Vedení města udržuje maminky a tatínky v napětí, protože další kapacitu neustále jen slibuje, tak budeme věřit, že se školky dočkáme dříve, než budeme řešit nedostatek domovů pro seniory. 

Jací jsme hospodáři

Když jsem se dozvěděl o záměru města směnit pozemky bývalého sběrného dvora, ke kterému náleží sklady a dílna, měl jsem za to, že jde pouze o žert. No, a ejhle - on to žert není! Viz roztocký Odraz 1/2014 str. 12 a 13.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah