odchod

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z města odešel klíčový úředník – poděkování panu Polákovi

V minulém volebním období, když jsem v Roztokách působil jako místostarosta, měl jsem ve své gesci výběrová řízení a investice. Po mnoha letech se v Roztokách začalo stavět a velkou porci zásluh na tom má bývalý vedoucí Odboru správy a rozvoje města – pan Ján Polák.

Poděkování Aleně Gabal'ové

V posledních týdnech se roztocká veřejnost dozvěděla o odchodu paní ředitelky Mgr. Aleny Gabalové ze základní školy. V této souvislosti se zároveň rozšiřují nejrůznější dohady a spekulace - těmi se nyní zabývat nechci, ale ráda bych přispěla do veřejné diskuse některými fakty o Základní škole Roztoky.

Na webu školy a v dalších veřejných zdrojích informací lze dohledat údaje objektivně dokládající výsledky školy v posledních letech.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Změny ve vedení dvou škol

Od příštího školního roku nastanou významné změny ve vedení dvou roztockých škol. Zatímco ředitelka Mateřské školy Havlíčkova paní Kulhánková odchází s ohledem na svůj důchodový věk, paní ředitelka Gabalová odchází z čela základní školy z osobních důvodů.

Obě školy prošly v posledních letech obdobím charakterizovaným výraznými změnami a investicemi.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah