tom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Pohádkový les sluncem zalitý

Tak jsme se konečně dočkali. Myslím tedy pěkného, slunečného počasí v sobotu nejbližší Dni dětí, letos 28. května. V tento den každoročně propuká v roztockém Tichém údolí putování malých zachránců princezny začarovaným lesem. (V posledních letech v ten den opakovaně pršelo nebo alespoň bylo hodně napršeno.)

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Díky za pomoc potřebným

Na některé články v našem Odrazu se ani reagovat nechce. Ten o sbírce na Blešáku, který napsala do listopadového čísla paní Ladislava Jakobová, je ale pravým opakem.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pohádkový les 2014

31. května se les na kopci u Maxmiliánky opět rozezvučel dětskými hlasy - ano, rok utekl jako voda a zas tu byl čas pohádkového lesa, čas nešťastného krále a jeho ztracené princezny, pohádkových postaviček i lesních zvířátek. Letos nám počasí přálo, rádi jsme zapomněli na loňský propršený ročník a naladěni konečně pěkným dnem po mnoha deštivých jsme ráno o desáté byli připraveni uvítat děti na začátku jejich cesty v Tichém údolí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah