Odraz 2/2011

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Téma: lavičky

Pro někoho je možná téma laviček v Roztokách nepodstatné, pro mnohé z nás je však velice zásadní a téměř životně důležité (životně chápejme co do kvality života v našem městě). Je to "drobnost", která dokáže usnadnit život. Kdo na vlastní kůži nezažil situaci, kdy už nemůže dojít ke svému cíli, byť relativně blízkému, někdy ani nechápe dramatičnost situace. Přitom by stačilo tak málo, pár laviček při cestě a mnozí z těchto lidí by byli téměř soběstační v základních životních situacích.

Žadatelův průvodce po grantech a dotacích

Z mnoha dobrých důvodů jsem zásadním odpůrcem dotování kohokoliv a čehokoliv skrze naše daně. Respektuji ale, že se legitimně zvolená politická reprezentace rozhodla jinak. Očekával bych tedy alespoň, že se veřejné peníze budou rozdělovat průhledně a podle jasných (nebo alespoň nějakých) pravidel. Kupodivu neplatí jedno ani druhé.

Jedinečná šance

Od zvolení nového vedení radnice uplynuly necelé 3 měsíce a již nyní je zcela evidentní, kde bude ve vzájemné spolupráci uvolněných zastupitelů a nové tajemnice úřadu města na jedné straně a části zaměstnanců MěÚ na straně druhé narážet kosa na kámen.

Policie prošetří stav účetnictví města Roztoky, jak dál se školou?

Koalice ODS, TOP 09 a SAKURA je v čele města od 10. listopadu a po dvou měsících se dají dělat první závěry ze stavu dřívějšího fungování města. Kdybychom to shrnuli jednou větou, tak je to daleko větší chaos než jsme čekali.

Syndikovat obsah