Tomáš Šalamon

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ach, zase ten Šalamon...

(Reakce na článek pana Ing. et Ing. Tomáše Šalamona, MBA, Ph.D., v Odrazu 12/2016 "S letadly nad hlavou... a prachama pro kámoše")

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Šikana pana T. Š. v Roztokách

Možná někteří z vás zaznamenali v minulém Odrazu krátkou noticku, že zářijové zastupitelstvo občanovi T. Š. zamítlo udělit věcné břemeno na vodovodní šachtu, kterou potřebuje k projektu svého domu. Kdo to může být ten tajemný pan T. Š. a čím tak zásadním se provinil!? Pro někoho může být článek o nějaké vodovodní šachtě naprosto nezajímavou, nudnou a marginální věcí - možná pro většinu čtenářů. Jenomže v tomto článku nejde vůbec o žádnou šachtu, ale o poměrně zásadní věc - chování některých roztockých zastupitelů, které hraničí s politickou a úřední šikanou.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Hon na Tomáše Šalamona

Po přečtení posledního čísla časopisu Odraz je mi jasné, že kdyby Tomáš Šalamon žil v době inkvizice, jistě by byl již dávno upálen, proklát netesaným kůlem nebo minimálně setnut tupým mečem. Ač jeho názory jsou poměrně radikální, jejich smysl by neměl v následné diskusi zapadnout.

Syndikovat obsah