příspěvek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Obecní slibotechny

Jak řekl jeden český polyglot: „mnoho lidí žije dobře z pouhého slibování“. Platí to, zdá se, i v Roztokách. V minulém roce se mohli před volbami téměř všichni zastupitelé přetrhnout, aby podpořili návrh ODS na daňovou vratku pro rodiče, jejichž děti nevyužívají veřejnou školku a nezatěžují obecní rozpočet. Rok se s rokem sešel, karty jsou na další volební období rozdány, teplá místečka rozdělena a všechno je jinak.

Podmínky pro přiznání jednorázového finančního příspěvku od města Roztoky

Nad rámec sociálního systému v působnosti Úřadu práce ČR může město Roztoky poskytnout jednorázový příspěvek, který je vyplácen z rozpočtu města Roztoky. 

Jednorázový příspěvek je dávka, která není nároková, tj. záleží na uvážení sociální a zdravotní komise a posléze rozhodnutí Rady města, zda ji poskytne.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Daňová vratka pro školkové děti schválena

Roztoky se na konci měsíce srpna letošního roku na pár desítek minut proměnily během zasedání zastupitelstva na francouzské Lurdy, kdy došlo ke kolektivnímu zjevení Ducha Liberalismu. Náš vrcholný orgán, který je ve své většině ideově spíše středo-levicově až levicově orientován, podlehl tlaku okamžiku a podpořil daňovou vratku pro rodiče dětí, které nenavštěvují obecní mateřskou školu, mají trvalé bydliště v obci a jsou starší 3 let.

Syndikovat obsah