zámeček

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Festival Zámeček 2018

Již po osmé se 2.6.2018 v krásných prostorách malebné zámecké zahrady v Roztokách u Prahy koná letní festival Zámeček. Od pravého poledne do pozdního večera se návštěvníkům představí více hudebních uskupení a divadel. Vstupné je dobrovolné.  

Hvězdami večera jsou kapely Timudej, která se pohybuje na rozhraní více hudebních stylů počínaje odnožemi world music, balkánských rytmů, přes elektroswing či ska a Romba s lidově balkánským repertoárem.

Soutěž elegance historických vozidel na zámečku už zítra!

Již zítra, 8. 5. 2018 bude roztocký zámeček patřit starým autům. Tak jako každoročně se zde koná Soutěž elegance historických vozidel, tentokrát už její 39. ročník.

Mezi 8:00 a 9:00 (nejpozději do 9:30) by měla dorazit auta, která se registrují až na místě.

Pro návštěvníky se brány zámečku otevřou v 9:00 hodin. Odpoledne se od 15:30 koná populární jízda do vrchu.

Nenechte si to ujít!

Aprílový čas ve Středočeském muzeu v Roztokách H

■    Vysoce ctěná slečno / Můj milý. Desatero mužů na paletě života Zdenky Braunerové

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pozvánka na koncert

Bahá’í společenství a Pro zlepšení světa, o.p.s. srdečně zvou na KONCERT A FILM u příležitosti dvoustého výročí narození Bahá’u’lláha

"Světlo jednoty je tak mocné, že může ozářit celou zemi... Nepovažujte se vzájemně za cizince. Jste ovoce jednoho stromu a listy jedné větve." - Bahá’u’lláh

neděle 22. října 2017
od 15.30 do 17.30 hodin
v historickém sále Středočeského muzea (Zámek 1, Roztoky)
Program:

Strašidelný pohádkový les

Vážení přátelé muzea v Roztokách, milí Odvážlivci.

zvu Vás v sobotu 7. listopadu v čase od 13 do 16 hodina do STRAŠIDELNÉHO POHÁDKOVÉHO LESA. V roztockém zámeckém parku rozhodně nebudete lovit kachničky z kyblíku s vodou! Ovšem když pomůžete ježibabě ze sklenice plné živých myší nebo žížal vylovit zlatý valoun, nemine Vás zasloužená odplata!

foto z akce v r. 2014

Zámeček 2015 již tuto sobotu od 12:00 - přinášíme program

V sobotu 30. května ve 12:00 propukne již pátý ročník tradičního festivalu Zámeček. Na co se v zahradách Středočeského muzea v Roztokách můžeme letos těšit?

Přinášíme program festivalu:

Zámeček 2015

Švihadlo na Zámečku

Po roce je tady opět Zámeček, originální hudební a kulturní festival. Za 5 let své existence se Zámeček vyprofiloval do svébytné společenské události, kde se návštěvníci mohou bavit celý den jen za dobrovolné vstupné. Každoročně akci navštíví až 2000 lidí.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pátý ročník festivalu Zámeček se blíží!

I letos zahájí roztocké léto festival Zámeček 2015 a to již svým pátým ročníkem!

Zámeček 2015

ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy
30. května 2015 od 12:00

Zámeček je tradiční roztockou (nejen) hudební akcí, jehož pořadatelům se každoročně daří do Roztok pozvat zajímavé interprety a skupiny. V minulých ročnících jsme tak mohli vidět např. Jiřího Schmitzera či Xaviera Baumaxu.

OBRAZEM: Ozvěny festivalu Zámeček 2014

Poslední květnový den přivítal areál roztockého zámku již tradiční roztocký letní hudební festival Zámeček. Jako obvykle jsme byli u toho.

 

Festival Zámeček 2014

Na rozdíl od loňského deště letos festivalu počasí přálo (foto: Petra Hradecká)

Syndikovat obsah