komunitní škola

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Komunitní škola Roztoky - jak to u nás chodí?

Ve třídě dny běží svým pravidelným tempem - ráno začínají děti společným kruhem a poté se věnují střídavě matematice (metodou prof. Hejného), čtení, psaní a zpívání, celý jeden den je zaměřen na výuku angličtiny. Děti si třídu vyzdobily svými obrázky a vytvořily si stolek ročních období, na kterém teď krásně bují jaro.

Každý čtvrtek je projektovým dnem, kdy opouštíme učebnu a vyrážíme do světa nasávat dovednosti a vědomosti, často si přitom děti vyplňují také pracovní list.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Komunitní škola v Roztokách: seznamte se

V první zářijový den tohoto školního roku se sešli žáčci s aktovkami nejen v roztocké státní škole, ale prvně také v prostorách Komunitní školy, sídlící v centru Roztok.

Tato škola vznikla z iniciativy rodičů, kterým vyhovovala představa menšího kolektivu dětí s možností individuálního přístupu, prožitkového vyučování a učení se v souvislostech. Veliký důraz je kladen na podporu radosti z poznávání, tvořivosti a měkkých dovedností, jako je například schopnost samostatně řešit problémy.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Komunitní škola Roztoky

- místo, kde mohou děti i dospělí být sami sebou, společně bádat, tvořit a vzájemně se obohacovat

Milí čtenáři,

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah