parkoviště

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Parking či neparking?

Osobně parkoviště na roztockém nádraží využívám zřídka, vlastně jen když se žena ráno zapomene déle v koupelně a nestíháme dojít na vlak procházkou. To pak jsem vděčný za rychlé zaparkování.

sTopka na šestce

Ideologie zakazování a regulování už dospěla do své další bizarní fáze. Tentokrát s transmutací v dopravě na Praze 6. Jezdí moc aut? Tak je zakážeme! Za 42 miliard jsme si těžce zaplatili Blanku, a protože v ní chtějí všichni jezdit, tak se v Dejvicích dělají zácpy. Pro nezasvěcené – nejsou to jen tak běžné zácpy, kde napíšete pár emailů, zanadáváte si a jede dál. Po zavření Korunovační jsou to zácpy totální, ve které se pár set metrů jede třeba dvě hodiny.

Ještě jedny čáry - a náměstkův slib

Česká televize neváhala dne 23. srpna v nočních hodinách vyslat svůj štáb až do sto kilometrů vzdáleného Oparenského mlýna, kde jsem byl pár dní s mladými tomíky zvelebovat náš spolkový majetek. Šlo - jak úsměvné - zase o parkovací čáry. V exkluzivním vysílacím čase jsem mohl před národem drobně polemizovat s panem náměstkem Dolínkem, konkrétně ve věci nového parkovacího režimu v Praze 6.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Postavíme na nádraží jedno patro parkoviště?

Každé ráno stejný obrázek, po osmé hodině plné parkoviště u nádraží v Roztokách a auta a jejich řidiči, kteří se rozhodli využít k cestě do práce ekologický způsob dopravy, hledají poslední volné škvírky na zaparkování. V minulém čísle Odrazu mi bylo vysvětleno, proč nejde nastupovat (třeba pouze v ranní špičce) do autobusů na Prahu.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah