po špičkách

warning: Creating default object from empty value in /var/www/roztoky.com/http_www/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Po špičkách: Tanec mezi poli

Kdo se v pondělí 20. června v podvečer zcela náhodou vypravil z Roztok přes Holý do Únětic nebo opačným směrem, jistě s údivem hleděl na roztančené dívenky pod modrou oblohou mezi zelenými poli, které sledovalo hojné publikum, jež se u té příležitosti setkalo z obou obcí na půl cesty.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Ocenění Studia Po špičkách na jarních přehlídkách scénického tance

Tanečnice Studia Po špičkách se v březnu a dubnu 2016 zúčastnily podle jednotlivých skupin různých přehlídek scénického tance a získaly hned několik ocenění.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Pozvání Studia Po špičkách Roztoky na neděli 24. 1. 2016

Dovolujeme si Vás pozvat na představení Studia pro Taneční a pohybovou výchovu Po špičkách, které již více jak 13 let pracuje pod vedení Zuzany Smugalové v Roztokách u Prahy a Úněticích.

Představení se koná v Divadle Za plotem Praha 8 v neděli 24. ledna 2016 od 14.30 hodin.

Pokud by jste se rozhodli k návštěvě, budeme velmi potěšeni. Když nám dáte vědět do soboty 23. 1. na e-mail kontakt@tspospickach.cz, rádi Vám rezervujeme čestnou vstupenku.

 

S přáním příjemných lednových dnů se těší na viděnou

Studio Po špičkách

Studio Po špičkách v Roztokách v novém

V září začalo roztocké Studio pro tanec a pohybovou výchovu Po špičkách pod vedením Zuzany Smugalové novou etapu své existence v tzv. Ateliéru Lidická. Bývalá tělocvična se zrcadly v 1.

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Syndikovat obsah