Tenisové okénko aneb jaro a léto s našimi akcemi

Ve chvíli uzávěrky tohoto čísla právě probíhají závěrečná kola na prvním tenisovém grandslamu sezony Australian Open, kde Češi opět nechají výraznou stopu, zejména v pavouku čtyřhry - o finále budou bojovat Radek Štěpánek, Karolína Plíšková i dvojice Hlaváčková-Hradecká, tak snad bude na co vzpomínat!

Nicméně čas strávený před obrazovkou se nedá srovnat se zážitkem, který máte při sledování tenisu z bezprostřední blízkosti - žádný tenisový fanoušek a nadšenec by si tak neměl nechat uniknout možnost vidět hráče a hráčky absolutní světové špičky na vlastní oči... Proto jsme pro Vás připravili zájezd na Roland Garros, kde společně zhlédneme 2 hrací dny prvního kola jednoho ze čtyř největších světových turnajů! V rámci úspory času a peněz poletíme 23. 5. ráno a od 11.00 půjdeme rovnou na tenis. Bližší informace na www.tenis-skola.cz nebo u Jana Šrámka.

Pro děti máme na jaro a léto již tradičně připravenu pestrou škálu akcí, na které se již nyní můžete hlásit na 602 457 867 nebo sramek@tenis-skola.cz, podrobnosti ke všem akcím na www.tenis-skola.cz/sportovni-akce:

Zimní sezonu uzavřeme víkendem na horách 18. - 20. 3. s ubytováním v Krakonošově zátiší a ježděním v Rokytnici a na Aldrově - vhodné pro děti 5 až 17 let i rodiče.

Od 15. 4. do 17. 4. se mohou tenisoví nadšenci zúčastnit předsezonní soustředění v Rakovníku.

Od 7. 7. do 31. 8. 2016 budou ve všední dny v areálu Žalov připraveny pro širokou veřejnost oblíbené Letní Intenzivní Kurzy - příměstské tábory s tenisem a dalšími sporty jako florbal, plavání aj.

Sportovní tábor proběhne 10. - 16. 7. a kromě sportů všeho druhu se děti budou učit i tradiční táborové dovednosti a nebude chybět celotáborová hra o ceny.

Tenisový kemp proběhne tradičně druhý srpnový týden, konkrétně 7. - 13. 8. 2016, v Tenis Centru Cafex v Rakovníku, kde Vás kromě intenzivního tenisového tréninku čekají opět závodní švihadla, hokejová příprava a NOVĚ také beachvolejbalový trénink.

Od 13. do 14. 8. bude navazovat víkendové soustředění DOSPĚLÝCH, na které srdečně zveme hráče a hráčky všech úrovní - zatrénujete, zahrajete si zápasy, navážete nové kontakty.

V tenisovém areálu na Žalově se určitě můžete těšit na dětský velikonoční turnaj s nadílkou a další tematické akce i turnaje pro veřejnost - sledujte www.tenis-zalov.cz a facebook.com/tenis.skola.

Za celý tým Vám všem přeji krásný únor! 

Jan Šrámek

Tento článek byl převzat z časopisu Odraz.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Pomocí kontrolního kódu ověřujeme, že jste člověk a bráníme se tak robotům ve vkládání spamu.